Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szálkásítás, vagy tömegelés?...

Szálkásítás, vagy tömegelés? (képpel)

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Egy éve kezdtem el a szálkásítást, sikerült is 15kg-ot fogynom, nyár végére. Ezután elkezdtem tömegelni viszont abbahagytam az edzést, a kaját félig meddig viszont tartottam, de sokszor volt félrekajálás, így 8 hónap alatt sikerült felszednem 5kg-ot.


Szerintem vékony vagyok, kell rám tömeg, viszont nem szeretnék bezsírosodni és zavar az a plusz 5kg ami feljött. Nem tudom, hogy most először le kéne adnom ezt a kis zsírt ami feljött a félrekajálgatásokból, vagy előbb tömegeljek be és utána adjam le a zsírt?

Viszont ha a 2. opciót választom akkor megint hónapokig kell majd szálkásítanom, amit izomveszteség nélkül nem úszok meg.



A mostani állapotom ilyen:


[link]

[link]

[link]


Szerintetek melyikkel járnék jobban, tömegeljek, vagy csináljak egy kisebb szálkásítást?


188cm/79kg 17/F



2019. máj. 1. 18:22
 1/2 Lazy Lover ***** válasza:
tömegelj még
2019. máj. 1. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 NosHU válasza:
Nem akarlak megbántani, de ha erre a testre te le szálkásítasz olyan leszel kb mint egy cérna.. Tömegelj öcsém !
2019. máj. 2. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!