Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valóban igaz az, hogy 100 kg...

Valóban igaz az, hogy 100 kg alatt egy férfi csak karácsonyfadísz?

Figyelt kérdés
Mármint valóban igaz , hogy 100+ kg (persze 180+ cm mellett) a tiszteletet kirívó testsúly. Amitől talán már meg is ilyed valaki? Szerintem az utcán nem ez a tőrvény uralkodik , mert egy ütés is akár rko lehet szerintem bárkinek pl ha sikerűl jól térden rugni. Meg akinek elvileg a testzsírja több mint 18% az fokozatosan már csak lassú lesz. Én 61 kg-sen nagyon gyors voltam bár sovány . De már tömegelek és edzek 2 hónapja jelenleg vagyok 64 kg így normálisan szálkás vagyok és vékony 8,1% tzs-vel. És így a nyárra ezt a testsúlyt akarom tartani , de majd utána talán tömegelnék minimum 85 kg-re. Bár én csak 175,5 cm magas vagyok , tehát egy picikét már alacsony. Elvileg a testsúly meg a testzsír százalék nem ad több erőt, csak dulakodásban. Meg esetleg +1-2 kg izom előnyt. Max a tisztességes testömeg miatt éri meg illetve amiatt , hogy hátha a kötekedő alakok gondolkoznak. Mivel van olyan 61 kg-s wing tsun-os haverom! Aki vert már meg 125 kg-s embert is, mert bele kötött. A társaságunkba sokan vagyunk 176 alatt magasságban és 70 kg alatt viszont a lányoknál volt sikerünk. Amúgy így a nyári időszak alatt (3-4 hónap) ha a testsúlyomat 63-65 kg között tartom. Akkor is fejlődhetek sokat?

2019. máj. 5. 22:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Jók a meglátásaid.
2019. máj. 6. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A wing tsunos haverod az kamu, a többi meglátásod jó. :)
2019. máj. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Legszánalmasabb szöveg, ezt vagy a kokszos barmok nyomatják, vagy a nagy telif.sott búvárruha testű kocagyúrósok, akik a vastag (rohadt zsíros) karjukon nem látnak túl és nem veszik észre, hogy csüng a tokájuk, meg egy merő háj az egész testük. Normális embertől még nem hallottam ilyet, csak az ilyen primitív díszpéldányokból.

Nyilván nem árt, ha nem vézna az ember és van némi kiállása, de szerintem egy jó küzdősporttal többre mész, mintha ilyen "höhö mekkora nagy vagyok geco" típusú, elenyészőbb testalkatú embereket lenéző s.ggarc vagy.

A csajoknál meg végképp nem ez számít, ha töketlen vagy lehet akármilyen tested, ígyse-úgyse lesz sikered, viszont ha látják, hogy határozott vagy meg bátran mersz közeledni (és lehetőleg nem csúnya a fejed), akkor úgyis sikered lesz.

Szerintem 85 kilósra felesleges feltömegelned magad, edzegess lightosan, egyél normálisan, íratkozz be küzdősporta és akkor penge lesz minden.

2019. máj. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor szóval nekem bőven éleg az a 64 kg 8% testzsír mellett? És gondolkozom rajta , hogy elmegyek valami küzdősportra. Mondjuk Jot Jitsun gondolkodom , az jó ?! De ezt sokáig kell nyomatni. Nem biztos , hogy én ezzel a testsúlyommal illetve 8% tzs-vel szétbirok verni vagy egyátalán meg birok ütni , hogy el tudjak menekűlni úgy egy 145 kg-s 200-220 cm magas vad barmot ha rám támad! Na meg ugye még lehet a nagy tömegéhez képest sem lesz majd túl lassú az illető. Azt meg gondolom , hogy azért 145 max kb 150 kiló felett már kevés esélyel találkozok ilyennel. Bár egyik haveromba 185 kg-s kötött bele, aki méretéhez képest nem volt lassú!
2019. máj. 15. 22:30
 5/5 A kérdező kommentje:
bocs 165 kg-s kb de igazából szinte mind1 is!
2019. máj. 15. 22:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!