Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A táplálékkiegészítő iparág...

A táplálékkiegészítő iparág valóban az egyik legnagyobb átverés a világon?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben egyre többen vonják kétségbe a hasznát a táplálékkiegészítőknek. Valóban elég a normális étkezés?


Ellenben ha szétnézek a boltok polcain amit ételként kínálnak annak a 90%-a szemét, ipari hulladék...



2019. máj. 14. 20:10
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
0%

Igen. Normalis ember lazacot, bélszínt, tengeri herkentyűket edesburgonyat ilyeneket vesz ha testet épít.


A sok proli meg reménykedik, hogy a 3-4 ezer forintos tejsavo, bcaa meg a kreatin bármit is ér. Hát elárulom, semmit...


Ennek a sportnak meg kell adni a módját!

2019. máj. 14. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim válasza:
Na, azért annyira nem vészes a helyzet... A tejsavó meg a vitaminok szerintem nagyon is jól jönnek, különösen az utóbbiak. De az ilyen-olyan energetizálók, tesztó-növelők és társaik valóban feleslegesek hobbistáknak.
2019. máj. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
17%
Ja. Jó drágát pisálsz tőle. Kb. Ennyire hasznos.
2019. máj. 14. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 A kérdező kommentje:
Vitamin pont az egyik legnagyobb átverés.
2019. máj. 14. 21:49
 5/31 anonim ***** válasza:
Csak szerintem beszélget saját magával? (És most jön a lepontozás 5 acc ról.)
2019. máj. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 A kérdező kommentje:
Szerinted. Értelmeset tudsz esetleg hozzászólni?
2019. máj. 15. 06:24
 7/31 anonim válasza:

Multivitamin pont,hogy ALAP kellene legyen,megadózisban,C vitaminnal,ásványi anyagokkal.


De olvasd el akkor ő mit mond róla:

[link]


Tejsavó protein az jó dolog,max rgy BCAA,Glutamin is mehet,de több nem igen kell.

2019. máj. 15. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 A kérdező kommentje:
Lenkei a legnagyobb kamus sarlatán az egész világon! Az a fickó nagyobb kretén mint az összes laposföldes meg chemtrailes együtt de te azért hivatkozz csak rá :D
2019. máj. 15. 18:45
 9/31 A kérdező kommentje:

A vitamin pedig placebó. Régen szedtem én is aztán nem vettem mert minek. Azóta nem szedem tudod mi történt? Semmi. :D


Ennek két éve és még csak náthás se voltam és jobb formában vagyok mint valaha. Na ennyit erről.

2019. máj. 15. 18:46
 10/31 anonim ***** válasza:

A túlárazott, agyonreklámozott sztárvitaminok legtöbbször ilyenek.

Azért tolják agyon velük az Instát, és reklámozzák csinos, szép fiatal csajokkal, mert tisztában vannak azzal, hogy nem teljesítenek olyan jól, és ez az egyetlen egy mód, hogy ennyit nyerészkedjenek rajta.

Akinek alapvetően szép és egészséges a haja, az természetes, hogy szépnek és dúsnak látja egy hajvitamintól a haját, mert anélkül is az lenne. Egyébként sem gondolom, hogy egy maci-nyuszi formájú szacharózzal és glükózzal agyonnyomatott vitaminos gumicukor annyira egészséges lenne bárkinek.

Kicsit olyan, mint régen a Teleshop. Csak arról már mindenki rég tudja, hogy átverés, gagyi, és nem dőlnek be neki, ellentétben az Instával, amit naponta pörget mindenki.

Való igaz, hogy a mai zöldségekben és gyümölcsökben közel sem annyi a vitamin, mint évtizedekkel, századokkal ezelőtt.

Léteznek nagyon jó étrendkiegészítők, de azokat nem reklámozzãk agyon.

Rendszeres vas szedése mellett ment le a vasam 0 környékére. Egy elég drága gyógyszertári vas szirup volt az egyetlen, ami egy hónap alatt normál értékre állította.

2019. máj. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!