Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Kezdőként milyen edzestervet kovessek?

Mar van azért izom rajtam, de eddig foleg 4-5 ismetleses eronovelo tervet kovettem. Izmot szeretnek epiteni,de nem tudom melyik terv lenne a jo. ICF-t probaltam de kb 3 het alatt tuledzem magam tole... Valószínűleg a sok guggolastol.

máj. 15. 22:06  Privát üzenet  

A válaszok

Én úgy gondolom, hogy kezdőként az első 2 hónapban kis súllyal szabad csak edzeni, hogy az izületeid hozzászokjanak a terheléshez. Nagyon hamar szét lehet cseszni őket, főleg később ütközik majd ki, szóval óvatosan!

Nincs baj a guggolással, de nagyon mértékkel csak. Az izom hamarabb fejlődik mint az izület, kezdőként erre figyelj!

A válasz 46%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/3Időpont máj. 15. 22:14 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Értem köszi!Inkább magasabb 8-12-es ismétléssel edzek?

# 2/3Időpont máj. 15. 23:23 Privát üzenet
Stronglifts 5x5, progresszív túlterheléssel nem tudod túledzeni magad. Kalóriatöbblet azért kelleni fog.

A válaszíró 70%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/3Időpont máj. 15. 23:50 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Kezdőként milyen edzéstervet kövessek? Greyskull lp, Madcow, Texas Method, Starting Strength?
Bevethetem ezt az edzéstervet kezdőként két -egyenként 5-5 kg-os kézisúlyzóval?
Fegyencedzés veterán edzéstervét csinálhatom kezdőként? Mert én kondiztam és mindennap csináltam valamit a kezdő edzéstervbe pedig hétfő-pénteken van edzés
Miért kell kezdőként 6-8 hét teljes testes edzés? Miért nem jó egyből osztott edzéstervet csinálni?
Kezdőként milyen edzéstervet ajánlanátok?
A John Reed kezdőknek ajánlott edzéstervét csinálta már valaki (kezdőként) milyennek érezte?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!