Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Kettlebell súlyokkal is jó a...

Kettlebell súlyokkal is jó a merevlábas felhúzés és a guggolás?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most szeretnék elkezdeni edzeni, elolvastam mindent az étkezésről és az edzésről. Nagyon edzetlen vagyok, azt hiszem, az elején itthon is meg tudnám oldani, van szobabiciklink, futópadunk, illetve a bátyámnak mindenféle kettlebell súlyzója mindenféle kg-ban, illetve egykezes súlyzói. Ahogy néztem, minden gyakorlatot meg tudok oldani, de a merevlábas felhúzást és a guggolást mindenhol rúddal láttam, az nincs nekünk. Jó ha kettlebell súllyal csinálom vagy nem lehet? Mert akkor elmegyek terembe azokon a napokon. Köszönöm szépen, ha válaszoltok! L19
2019. máj. 16. 11:39
 1/2 anonim ***** válasza:
74%

Kettlebell csakis kizárólag szakértő edző folyamatos kontrollja mellett sajátítható el!

Enélkül szigorúan TILOS a kettlebellel való edzés!


Maradandó egészségkárosító hatásai lehetnek, vagy még rosszabb, akár végzetes kimenetelű problémák is adódhatnak ha enélkül kezdesz bele!

2019. máj. 16. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Alapvetően jó, de amekkorák a kettlebellek szoktak lenni, elég gyorsan ki fogod nőni.
2019. máj. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!