Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért lehet, hogy edzés...

Miért lehet, hogy edzés mellett úgyis Adonisz testem van, hogy egészségtelen dolgokat zabálok?

Figyelt kérdés

Majdnem naponta eszem zsíros kajákat kínai büféből, eszem gyrost is, pizzát gyakran rendelek, de van hogy a mirelit pizza is befigyel...

2-3 naponta megeszem egy tábla csokit és baromi nagy mennyiségű kávét iszom.


Sőt havi 1*-2* még mekibe is járok.


2019. máj. 18. 15:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Én kíváncsi lennék erre az "Adonisz testre", küldj képet.

Amúgy meg ez függ az életmódtól is, lehet hogy valaki bezabál, de ha annyit mozog mellette, hogy elégeti ezt a plusz kalóriát, akkor nem fog látszani rajta

2019. máj. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Genetika, nyugi majd elmúlik.
2019. máj. 18. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Azért én is megnézném azt az adonisz testet 😂
2019. máj. 18. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nyílván kicsit túloztam, de ahhoz képest, hogy miket eszem és hogy nem edzek betegesen sokat, azért meglepő...

Amúgy ha leállnék az edzéssel, akkor nagyon hamar lefogynék, és ugyanilyen étrend mellett vékony lennék.


Hízni nem is tudok, illetve az izomból is hamar fogyok ha nem edzek.


Ez miért lehet?

2019. máj. 18. 15:31
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Régebben én is súlyzóztam,kezdetleges gépekkel,anno.Normálisan táplálkoztam,zsíros,édesség,minden ami jött.Nem használtam porokat,drogokat,de ezek nélkül is jól néztem ki.
2019. máj. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
75%
23 éves koromig 2 kg napi csokitól sem híztam. 25 felett egy pohár víztől is. Szépen lelassult az anyagcserém egy időután :)
2019. máj. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Igen-igen, élvezd ki amíg lehet. Tapasztalatból mondom, hogy ez bizony múló folyamat. :D
2019. máj. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Élvezd ki, a fiatalság az oka + jó genetika. Ez nálam is így van.

23N

2019. máj. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Zsír=energia.
2019. máj. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Eletmod, eletkor, genetika. Mikor napi 5 ora alvas+12-15h munka mellett edzettem, minden edzesnek dupla nagy mekis menuvel mentem neki, meg 2-3 doboz somloi, 1 zacsko mogyoro, mellette az 1kg csirke+2-3 zacsko rizs megvolt. Nem hiztam, a keves alvas, sok intenziv szellemi es fizikai munka + edzes 6-7000 kozott tartotta a napi kaloriafelhasznalasomat.
2019. máj. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!