Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Fogyni szeretnek mit keruljek?

Fogyni szeretnek mit keruljek?

Figyelt kérdés
Zsirt vagy szenhidratot? Nektek mi valt be?

2019. máj. 20. 07:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább a kalóriapluszt kerüld.

Próbáld ki, neked hogy működik jobban.

2019. máj. 20. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egy jó nagy stadiont naponta tízszer, futva! :D
2019. máj. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Futok heti 4- szer plusz sulyzos edzes nem vagyok kover csak pivi hasam van
2019. máj. 20. 13:38
 4/7 A kérdező kommentje:
Pici[
2019. máj. 20. 13:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor a sárga kapszula nevezetű ingyenes könyv letöltését javaslom, ott benne van pár oldalban minden amire kíváncsi vagy. Itt senki nem fog több oldalas fogalmazást írni, főleg ha már ezt valaki megtette egyszerű és érthető formában. Kellemes olvasást kívánok!
2019. máj. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Nekem ez vált be: mindent eszem, de kis adagokat. Sokat mozgok, ez leginkább séta, némi torna napi szinten.
2019. máj. 21. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 TrainWithMárk válasza:

Szia! Kerüld a feldolgozott, finomított ételeket, hagyd el a cukrot. Olyan ételeket válassz, melyeknek alacsony a glikémiás indexe. Egyél kiegyensúlyozottan, inkább többször egyél keveset a nap folyamán, hogy ne lassuljon be az anyagcseréd és ne kezdjen el a szervezetted raktározni. Kezdj el sportolni, edzőterembe járni, kezdetben heti 3 alkalom is elég.

Remélem tudtam segíteni.

2019. máj. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!