Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Miért zavar másokat, ha az...

Miért zavar másokat, ha az ember nem akar nagydarab lenni?

Figyelt kérdés
168cm vagyok, 73kg, szállkás. Egy ideje abba hagytam a thai bokszot, tanulás miatt, de nyáron több időm lesz így újra elkezdem. Nekem nem az a célom hogy testépítő legyek, csak legyen rajtam izomtömeg, viszont ne annyira sok. Mondtam haveromnak hogy már 6 éve edzek ő meg lifikázott hogy "csak ennyit" hoztam ki magamból, hiába mondtam neki hogy nekem ez volt a célom és ezt tartom szinten kinevetett... miért kell az embernek 110kg+ nak lenni, attól hogy súlyzózik?

2019. máj. 23. 06:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert a testépítő közösségben jobbról-balról mindenki azt hallja, hogy nagyobb=jobb.

Ne is foglalkozz ilyenekkel.

2019. máj. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha neked ez a forma megfelel, akkor szard le, hogy ki mit mond.
2019. máj. 23. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mert a magyarok fikáznak mindenkit aki nem kétajtós szekrény meg duzzad ki a böllér hasa...


Szerencsére már elindult a vonal a vékonyabb forma felé, lásd men's physique. Nagyon helyes és remélem folytatódik is ez a tendencia.


Nem kell egy férfinak nagydarabnak lennie.

2019. máj. 23. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 SelamatPagi válasza:
100%

Sportos és egészséges legyen az ember az a lényeg!

Biztos pici a fütyije azért mondott ilyet :^)

2019. máj. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
168 cm mellé szerintem 75 kg-nál sokkal följebb nem nagyon lehet túlsúly nélkül menni. Ami e fölött van, az szerintem már vagy zsír, vagy valami felfújt izomszerűség.
2019. máj. 23. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Lehet az erőszintedre célzott :D

Illetve nem mindegy milyen az izomzatod.

Az összkép számít lényegében.

Senkinek nem kell 110kg+nak lenni testépítő versenyen se azok nyernek törvényszerűen akik a legnehezebbek.

Ez egy jó mondás: a testépítés az illúziók sportja.

Akik a nagydarabságot hajszolják azok tele vannak komplexusokkal.Nem általánosítók de viszonylag sűrű...

2019. máj. 23. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
24%

Keresletet kellett teremteni, ez egy hosszú folyamat. Arnolddal kezdődött, aki az önéletrajzában írt a brutális apjáról, titokban edzett a pincében, de már 17 évesen olyan izomzata volt a kokszolástól, hogy az apja nem mert kezet emelni rá. Úgyan így Mike Tyson is egy anyámasszony katonája volt, de amikor a kiskutyáját molesztálta a helyi banda, kiütötte mind a hármat, és hamar híres ütő lett, az Isten keze, hogy világhírű boxoló lett, és nem bűnöző.

Besértődtél, mert míg a haverod teljesítette azt, amit a média sugal, te viszont nem teljesítetted. Míg ő tökéletesnek érzi magát, mert elérte a média által sugalt képet, te viszont kétségbe esetten keresed a megsértett egod vígaszát. Itt az a probléma, hogy a haverod tökéletesnek érzi magát, holott lehet pár ütésből a taknyával mosná fel a padlót.

2019. máj. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha igaz amit írsz hogy erre magasságra ekkora súly szálkásan van meg akkor már nem is tudnál sokat nőni csak pár kilot izomba naturálisan ami azt jelenteni hogy nem vagy kicsi. Láttad már Jeff Nippardot ? 165cm ekkora súlyal mint te szálkásal kibe kurt nagy. Ha netán tényleg naturálba nagy vagy és ezel jönnek neked hogy csak ennyit értél el akkor miért nem mondod hogy naturál vagy?
2019. máj. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat :)

Utolsó: Mindig mondom hogy az vagyok... nekem nem is az a cél hogy 120kg-al nyomjak fekve hisz mondtam küzdősporthoz nekem, nem kell ennél több, csak piszkálta az orromat hogy "6 év alatt ennyit értem el" pedig suliban sem volt étrendem, 55kg-al mentem 9.-be, most meg vagyok ugye 71-73. Nekem tökéletes, csak kiváncsi voltam mások hogy gondolják ezt :)

2019. máj. 29. 17:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Szvsz. az esztétikus fizikum, a naturál max felé közeledés mindennél többet ér. A koksz kapitányok 50 évesen holtan esnek össze.
2021. jan. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!