Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzéstervet kéne...

Milyen edzéstervet kéne összeállítani ezekből?

Figyelt kérdés

12 éves lányoknak (tehát akár lehet páros feladat is). Lányom és a barátnője majd szeretnének edzeni nyáron. Hogy kéne ezeket kombinálni:

Van egy nagy sportpálya oda járhatnak futni, hasra, karra, popsira szeretnének edzeni. Nekem ebbe nincs tapasztalatom úgyhogy nem tudok segíteni az edzéstervben. Mindketten táncolnak 5 éve ahol sok erősítés van. Tehát nem nulláról indulnak, van rendesen izom csak egy kicsit többet szeretnének.



2019. máj. 25. 21:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Minden rosszindulat nélkül - én ezeket a kérdéseket annyira feleslegesnek tartom. Ma már neten annyi mindent meg lehet találni... Csak az emberek lusták utánajárni a dolgoknak és kicsit olvasgatni. 12 éves lánynak bőven elég saját súlyos edzés, és google, youtube stb ugye a barátunk. Be kell írni: has edzés és kidob egy csomó gyakorlatot. Saját testsúlyos edzések, edzéstervek tömkelege van a neten. Ennyi a tudomány :)
2019. máj. 25. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szeritem 12 éves lányoknak nem kell kifejezetten edzenie pl sajáttestsulyosan elég ha atlétikáz vagy valamilyen sport, röplabda, torna , ússzás stb nem fog jobban fejlődni ezektől más dologal. Egyébbként meg előző válaszólót erősítve az interneten egyszerűen meg lehet nézni gyakorlatokat youtubeon
2019. máj. 25. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Kifejezetten káros lehet testileg ikyenfajta edzés 12 evesen.

Pszichesen mar kàrosodtak ha ennyi idosen ilyesmi jar a fejukben... gondolom tulnsokat nezeznek/tvznek ahonnan olyan impulzusokat kapnak hogy milyenné kell vallni....

2019. máj. 26. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
De ha valaki annyira tornázni akar egy kis has/popsi vagy ilyesmi saját testsúlyos edzés nem árt meg. Egy kis mozgástól nem lehet baja.
2019. máj. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

Már nem azért de egy 12 évesnek miért is káros, ha nem eltunyul nyáron hanem jár futni és kicsit edz is? Vagy csinálja azt amit a legtöbb korabeli, hogy egész nyáron d*glik a szobájában? Itt manapság már minden rossz amit a kérdező ír, de most komolyan emberek olyan szánalmasak vagytok...

Akik normális választ írták azoknak köszi!

2019. máj. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
És hogy válaszoljak szerintem maguktól is kitalálhatnak csak azért legyenek pihenőnapok is.
2019. máj. 26. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
12 éves kislányok még túl fiatalok az ilyen "testépítő" életmódhoz. Mivel amúgy is sportolnak, nyáron inkább a játékos, szabadidős mozgások kerüljenek előtérbe. Pl. tollasozhatnak, lovagolhatnak, biciklizhetnek, túrázhatnak. De hogy szünidőben "popsi-edzést" csináljanak, szerintem az még nagyon korai.
2019. máj. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En is erre gondoltam.’, mint a hetes. Popsi edzes 12 eves lanyoknak baromsag. Tollasozzanak, bicajozzanak stb nem kel dogleni... birom amikor ostoba kerdest tesz fel valaki aztan ha neki nem tetszo valaszt kap akkor sarkit es kikeri maganak
2019. máj. 27. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!