Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Túró rudi edzés után estére? 20/F

Túró rudi edzés után estére? 20/F

Figyelt kérdés

Tömegnövelő étrendem van,ektomorf testalkatú vagyok.

Cukor szempontjából rossz ? Vagy jól fogja fel használni a szervezetem? tehát nem zsír lesz belőle?



2019. máj. 30. 19:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Simán mehet, semmi bajod nem lesz tőle.


Alig várom már az okoskodókat akik elkezdenek kötekedni, hogy nincsenek testalkat típusok... 😂

2019. máj. 30. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Van testalkat típus,csak nem kifejezetten egy fajta,mint ahogy a kérdésben is írtam rosszul,hanem ektomorf+ endomorf például.
2019. máj. 30. 19:46
 3/6 anonim ***** válasza:
21%

Nem mehetne nalam, nalam grammra ki van szamolva minden, mennyi basmati rizs,es edesburgonyat esetleg rizspelyhet eszek.

Nincs melle eveszet, csak a tiszta kaja.

De nekem mas nem is szamit

2019. máj. 30. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Este, reggel, akár napközben is.
2019. máj. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
1 darab túró rudi nem fog ártani, de nagyon használni sem :/
2019. máj. 30. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
68%
5db alatt szóba nem állnék túró rudival, főleg nem este. Nem tudom, milyen alkatom van, bendősödni szoktam laza időszakokban. Mostanában durva fizikai munkát végzek igen jó pénzért, így jut dőzsölni is. Hol sör, hol édesség, leginkább a nap végén. Rég volt ilyen lapos hasam. :)
2019. máj. 31. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!