Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Alacsony típus vagyok 169cm,19...

Alacsony típus vagyok 169cm,19 éves fiú. Edzés mellett, megfelelő étrendel, és táplálékkiegészítővel, látszana hogy kondizok? Nem vagyok túl alacsony hozzá? Maxum hanyas lehetne a karom átmérője?

Figyelt kérdés

2019. jún. 1. 15:58
 1/8 Lazy Lover ***** válasza:
Az alacsonyság inkább elöny mint hátrány
2019. jún. 1. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

a 170 centi testépítésben nem rossz magasság. Még 163 se lásd Lee Priest. Persze nem azt jelenti hogy aki magasabb rosszabb mert 180 centi mr olympiak is vannak.

Alacsonyan hamarabb látszodik ha edzel mert kisebb testre hamarabb látszódik a 5-10kg izom logikus.

Ha jól csinálod és jó genetika akkor 42-43 neked is lehet de ez nem kis szint naturálba 10+év és legokosabb edzés hatalmas étrendel és nem annyira szálkásan de nem is zsírosan hanem Leanbulk szinten.

a karod és egyébb testrészed átmérőjét felesleges mérni mérheted de a magasság mindig is tényező egy alacsonyabb ember 41.5 es karral is nézhet ki mint ha 45ös lenne vagy 35 ös 40esnek illuzió végett.

Kezd el ha akarod rossz úgy se sűl ki belőle rossz csak akkor van ha nem kezded el mert akkor semmit se tettél érte. Szerintem mindent leírtam.

2019. jún. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Pont, hogy ezért fog látszani. Az ilyen kis seggdugaszok már 75 kilósan is jó formák.
2019. jún. 1. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Már el kezdtem kb 3 hónapja a változás látszik csak nem tudom hogy el tudok e érni egy normális formát ilyen alacsonyan
2019. jún. 1. 18:17
 5/8 A kérdező kommentje:

Egyébként 65 kiló vagyok.

57 kilóbol jöttem fel 65-re

2019. jún. 1. 18:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor nagyabol 4-5kg zsirt is felszedtel.
2019. jún. 1. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen de most tömegelni akarok utánna szálkásítok, mert 57 kilóval nincs mit szálkásítani
2019. jún. 1. 20:28
 8/8 anonim ***** válasza:
Azt ertem de szerintem kicsit gyorsan jott fel annyi leanbulkot folytasd mar szerintem
2019. jún. 1. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!