Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Milyen edzéstervet javasoltok?

Milyen edzéstervet javasoltok?

Figyelt kérdés

16 éves fiú vagyok. Eddig néptáncoltam 7 évig, de mostmár szeretnék inkábba kondiba járni.

Egyébként a magasságom 185 cm a, súlyom pedig 73 és 75 kg közt mozog.

Főbb céljaim a kockahas, szélesebb vállak, erősebb vádli, úgy általánosságban egy jó alak, jobb állóképesség, erősebb izmok(nem csak nagyobbak) és kisebb testzsír%

Előre is köszönöm a válaszokat!



2019. jún. 4. 18:04
 1/8 anonim ***** válasza:

Keress valami teljes testes edzést és csináld 3x egy héten

Pár hónap után már kereshetsz komolyabbakat de ah elején érdemes az alapgyakorlatokra fókuszálni.

2019. jún. 4. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
55%
kiegészíteném az előzőt, Hogy sokat egyél. Értem én kisebb testzsírt akarsz de ha nem eszel nem szedsz izmot. Előszőr tömegelés aztán szálkásítás.
2019. jún. 4. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
0%

germán volumen training


keress rá googleban, erre van szükséged!

2019. jún. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A vol. Training csak normális programozás mellé ajánlott, ráadásul marha sok volumen van benne (duhh..) ami neki még felesleges. kezdőként nem csinálnám
2019. jún. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

#1-2

Tudnál példákat mondani?

...nagyon hülye vagyok a témában


És köszönöm az eddigi válaszokat!

2019. jún. 4. 21:32
 6/8 anonim ***** válasza:
Pl az ICF 5x5 (most Blahába ne menjünk bele, kezdő edzéstervnek ez annyira nem rossz)
2019. jún. 5. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mondom, hogy GVT! Ne okoskodjatok már!
2019. jún. 5. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mondthatod hogy gvt amennyit csak akarod, egy kezdőnek akkor is szar program lesz.
2019. jún. 5. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!