Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » 15 perc/alkalom intenzív...

15 perc/alkalom intenzív ellipszis jó narancsbőr ellen?

Figyelt kérdés
Vékony lány vagyok, de van némi narancsbőr a combomon hátul. Kardiózni nem szeretek, nincs is értelme zsírt égetnem, mert nagyon minimális van csak, súlyzós/gépes edzést szoktam amúgy csinálni.

2019. jún. 6. 20:33
 1/6 A kérdező kommentje:
Az intenzívet úgy érzem, hogy tényleg magas fokozaton, a 15 percet is alig szoktam bírni.
2019. jún. 6. 20:36
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Narancsbor 10bol 9nő combjan van, inkább kajára nézz rá.. Arra kell oda figyelni
2019. jún. 6. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, már pár hete változtattam az étrendemen, kerülöm a cukrot, több zöldség, gyümölcs, hús, több vizet is iszom. Már látok is némi javulást amúgy :)
2019. jún. 6. 20:48
 4/6 anonim ***** válasza:
52%
Rücskös SMR hengerezés otthon, ha nincs lehetőség masszíroztatni. Ezenkívül, úszás, szauna. Otthon váltó zuhany, ha nincs lehetőség szaunázni. Kiegészítésként, a semminél jobb a napi 15 perc trénerezés, de önmagában ne várj csodákat. Ezt is lehetőleg egy hideg zuhany után csináld közvetlenül, így alaposan felserkented a vérkeringést.
2019. jún. 6. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
A zsirtartalmakra is figyelni kell
2019. jún. 6. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
38%
Sok víz, sok guggolás, masszírozás, váltózuhany.
2019. jún. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!