Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Most kezdtem el ujra edzeni,1...

Most kezdtem el ujra edzeni,1 ev után. A kérdésem viszont az lenne, ahogy tudok eszek, nem vagyok hajlamos elhizasra. Melyik tomegnovelot vegyem?

Figyelt kérdés

Régen mondtak nekem valami Amerikai tomegnovelot (nem scitec, biotech,) sajnos mar nemtudom a nevét. Esetleg valaki tud rola valamit, illetve ha használta, vélemény róla?

Olyan tomegnovelot szeretnék ami nem csak szenhidratban, de feherjeben is gazdag. Illetve ár ertekben is jo. Heti 5x edzek, 69kg 180 cm.thx :D


2019. jún. 6. 23:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor vegyel egy kg feherjet meg zabot.
2019. jún. 7. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Tényleg sokkal jobban jönnél ki, ha vennél egy doboz fehérjét, meg egy doboz ch t, (vagy zabot, ha a felszívódás sebességével nem foglalkozol) és te kevernéd.
2019. jún. 7. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Amúgy a Meliodas már foglalt volt, vagy elírtad Meloidasnak?
2019. jún. 7. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Amerikait hagyd a francba, oroszat kell nyomtatni.

[link]


Ebből menjen napi két adag!



Edzésnek pedig elég napi 20 perc ellipszis tréner.

2019. jún. 7. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!