Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ti mennyire csináljátok...

Ti mennyire csináljátok szabályosan a fekvenyomást?

Figyelt kérdés

Csak egy kis felmérésként.

Én az elejétől kezdve paused benchet csinálok, mert anno úgy tanították és azt szoktam meg.

De egyszerűen alig látok bárki mást így csinálni, és érdekel, hogy ti hogy vagytok vele. Touch n go? Vagy hozzá sem érintitek?



2019. jún. 7. 14:44
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Én hozzáérintem, egy pillantra megállítom és fel.
2019. jún. 7. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Maxolásnál (5-3-1) láblökést alkalmazok, minden másnál touch n go.
2019. jún. 7. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
pillanatra megállítom a mellem felett kb 1-2 centivel és nyomom ki
2019. jún. 7. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem állítom meg, mert akkor hamar besavasodik és lőttek a hipertrófiának. Nem készülök versenyre, ahol a max mellé még meg is kéne tartani lent egy picit. Hozzáérintem és lököm.
2019. jún. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
En sem allitom meg, eppen hogy hozzaerintem a mellkashoz es nyomom egybol. A negativ szakasz joval lassabb/kontrollaltabb mint a nyomas.
2019. jún. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én viszonylag gyorsan csinálom, mellem erintem és nem engedem fel teljesen, ugy érzem a végén csak a tricepszem dolgozik.

brologic: Zeroooo

2019. júl. 26. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!