Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Gyúrós srácok! Szerintetek...

Gyúrós srácok! Szerintetek Jake Gyllenhaal mennyire számít izmosnak szakmai szemmel (amikor legizmosabb volt - nem a Deviantart-os musclemorph alkotásokra)? Képpel!

Figyelt kérdés

Pro builder szint/felgyúrt színész/eléggé jól kitesizett/sneci:-D Komoly válaszokat a kiadóba. Kalandorok kíméljenek:-).


Kép: [link]



#színész #izomtömeg #Jake Gyllenhaal #Hollywood edzés #pro builder #izomkép
2019. jún. 7. 17:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Korrekt natúr forma.
2019. jún. 7. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kompetetív szemmel nézve nem a legjobb genetika, nagyon széles a csípője/dereka.

Amúgy ez egy jópár éves natúr szint, habár elég ritka, hogy a kigyúrt színészek naturalban nyomnák.

2019. jún. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ment a zöld pacsi, urak. Én is a natural/nem natural kérdésen gondolkodtam.
2019. jún. 7. 19:30
 4/8 A kérdező kommentje:
Nekem is a széles csípő/derék az egyik legnagyobb genetikai hátrányom am.:-S.
2019. jún. 7. 19:31
 5/8 anonim ***** válasza:
73%
Amúgy Jake Gyllenhaal fantasztikus színész, imádom az összes filmet amiben játszik.
2019. jún. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A kérdésre kell válaszolni. Megmondtam, hogy nem érdekelnek a személyemmel kapcsolatos megjegyzések, ki lett írva a kérdésben, csak olvasni, és szöveget értelmezni kell hozzá tudni. Aki erre képtelen, az ne írogasson ide.
2019. jún. 8. 06:48
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a normális válaszokat.
2019. jún. 9. 08:57
 8/8 A kérdező kommentje:
Egyéb értelmes válasz?
2019. jún. 12. 06:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!