Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan szálkásítsak le kb...

Hogyan szálkásítsak le kb 6,5% testzsírra?

Figyelt kérdés
6-7% közé szeretném le vinni a testzsíromat. Mert szeretnék egy jó szálkás testalkatot magamnak. És szeretném tudni , hogyan csináljam úgy, hogy ne veszítsek túl sok izmot?! Pl heti 1-1,5 kg fogyás, 40-45 perc tesljestestes othoni edzés, + egy kis kardio esetleg aerob?! Hogyan érhetném el azt a formát? Jelenleg 97-98-99 kg között és körűl szoktam mozogni. nem rég volt amikor 100-101 is voltam, de leadtam, néha lementem 96-ra is. De ezt a súlyt eddig tartottam. És a teszsír százalékom az 14-15 % körül mozoghat ,legutóbb 2 hete 97,4 kg-san 14,7 %-ot mértek! És 197 , 198 magas vagyok kb. Ha lemennék 88 kg-ra akkor már meglenne? Vagy akár 85 alá is lemehtnék kb. És még csak 2 éve tolom. Oké tudom , hogy 6,4% os testzsírral már nagyon vékonyka lennék. De láttam sok edzős társamat ilyen testzsírral. És olyan jó szálkásak, persze még nem ilyesztően. Pl 5, %-ra semmiképp se mennék már le, mert az már undoritó nekem. De még a 6-7 oké!

2019. jún. 11. 20:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Ezt mind leírtad, vagy copypasta?
2019. jún. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
5%
Otthoni edzéssel az életben nem fogsz lemenni 6,5%-ra. Ahhoz napi két kardió edzés, plusz egy súlyzós kellene. Heti hatszor legalább. Illetve a kaját sem tudnád betartani. Mernék fogadni, hogy egy épkézláb étrended sincs.
2019. jún. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Szinte csak csirkemellet, gyümölcs-zőldséget, halat és fehér húsokat ennék. És heti 4-5x tolnám.
2019. jún. 11. 22:33
 4/7 anonim ***** válasza:
A 4-5 az nem 6. A gyümölcs meg tele van cukorral. Én versenyzek, jelenleg 86kg a versenysúlyom, de soha nem tudtam 7%alá menni. Még heti 800mg trenbolonnal sem!!! Pedig napi 2x40 perc kardióm volt, 2 óra súlyzózással. Volt mikor 1500-1800 kalóriát égettem el csak edzéssel. De azért próbáld meg, hátha neked sikerül. Sokan vannak akik brutálisan jó genetikával rendelkeznek, nincs kizárva, hogy közéjük tartozol.
2019. jún. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

én azt kerdezném ,hogy edzek mindennap,es csirkemell salátát eszem,es fehérje turmix..es sok vizet iszom ,de a csipö és has zsirom nem csökken..

valaki tudja miert lehet ez?

2019. jún. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Azert mert kardio is kell nem csak edzes. Napi 40-45perc kardio de nekem ne setalj a futopadon.
2019. jún. 13. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
de ha kevesebb kaloriat viszek be ,akkor fogynom kéne,es a sulyzos edzesre azt irjak,hogy az a legjobb zsirégetésre,jobb,mint a futas
2019. jún. 13. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!