Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Otthon is lehet feneket ‘növeszteni’?

Pl kézisúlyokkal és gumiszalaggal?

Keress kérdéseket hasonló témákban: otthon, edzés, fenék, popsi

jún. 13. 00:11  Privát üzenet  

A válaszok
Brandon41 nevű felhasználó válasza:

Persze, hogy lehet csak keményen kell csinálni (ahogy minden más izomcsoportnál, csak a fenék az egyik legnagyobb izom a testen ezért még keményebben kell rá edzeni). Sok sikert hozzá.

A válaszíró 72%-ban hasznos válaszokat ad.
# 1/6Időpont jún. 13. 00:26 Privát üzenet

Mondjuk elég hülye divat ez. 10 éve még simán azt mondták az ilyen csajokra, hogy nagy a s gge, meg megtartja a sört... ma meg divat!

Nekem nem jön be a nagy s ggű, direkt növesztett s ggű nő, de hát ki vagyok én....

A válasz 69%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 49%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/6Időpont jún. 13. 06:20 Privát üzenet
dubitus nevű felhasználó válasza:

Ezzel a tudással együtt születik az ember, hiszen felnőtt korára az a testrésze is jóval nagyobb lesz.

A válaszíró 65%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/6Időpont jún. 13. 07:47 Privát üzenet
Nem nagyon.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/6Időpont jún. 13. 09:14 Privát üzenet
Persze, hogy lehet. officialthenx nal a noknek szant edzeseket nezd meg. Szerintem eleg jo alakot lehet csinalni itthon is. Lasd a csajokat a videoba. De fontos a helyes taplakozas is!

# 5/6Időpont jún. 13. 13:23 Privát üzenet
Hogyne. Elverem nyeles vágódeszkàval vagy szeneslapáttal és a duplájára duzzad.

A válaszíró 57%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/6Időpont jún. 13. 17:58 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Létezik olyan gyakorlat amin keresztul a feneket csökkenteni/kicsinyíteni lehet? Barátnő azt mondja, hogy igen, de nem hiszem el.
A kondiban lévő bicikli és a taposógép formálja a feneket?
Ha formás feneket akarok akkor miért nem szabad innom kávét?
Szeretnék mindenképp izmos formás kerek feneket. De valahogy egyszeruen nem vagyok kitartó. Miért lehet?
Létezik olyan betegség, hogy nem tud az ember izmot növeszteni, se fogyni?
Milyen gyakorlatokkal érhetem el, hogy lapos fenékből szép nagy kerek feneket formáljak?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!