Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Combomat szeretném vastagítani...

Combomat szeretném vastagítani, ötletek? (többi lent 👇)

Figyelt kérdés

Sziasztok!nos egy 17 éves lány vagyok és 165 cm,a combjaim viszont elég hosszúak amit hadd legyek őszinte...rühellek

Mindig is kis, rövid csinos,izmos combokat szerettem volna,ehelyett megáldott a természet Hosszúval és nagyon nem vagyok megelégedve,alkatom szerint olyan oszlop és homokóra között forgok,a kettő mixe,nem azt mondom hogy a lábom hú de vékony, viszont szerintem csúnya az ha egy lánynak hosszú, sovány combja van

Azt gondoltam elkezdek guggolni,edzeni,ez ugye szebb látványt fog nyújtani neki?(az alakot pedig azért hoztam fel,mert tudom hogy ez is befolyásolja hogy hová is megy a kaja,pl homokóra alkatú nőknek csak a lábukra)



2019. jún. 13. 07:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Súllyal nehezített guggolás
2019. jún. 13. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Egy 20kg-s rudat a csuklyásizomdra helyezel, stabilan megállsz testszőleges terpeszben enyhén kifelé néző lábfejekkel és veszel egy nagy levegőt, leguggolsz amíg a combjaid legalább nem párhuzamosan a talajjal és feljössz. Hát nem görbe, fej egy vonalban a gerinccel, sarok a földön marad, súlypont elosztva a lábfejen, térdet nyomd előre. Ebből 8-10 ismétlés, ha megy akkor pakolj súlyt a rúdra. [link]

Megfogsz magad előtt egy ugyanilyen rudat, a sípcsontjaidhoz minél közelebb tartva, hátradőlve. Stabilan, nagy levegővétellel, egyenes háttal, behajlított térdekkel és csípővel felhúzod amíg ki nem egyenesedsz. A súlypont a sarkokon, a gyakorlat elejétől a végéig befeszítve a hát, csuklya, váll. Ezt akár kezdheted súllyal a rúdon, és 5-8 ismétlés. [link]

2019. jún. 13. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csinálj heti 2x6-8 szériát 6-8 ismétléssel guggolásból (azaz heti kétszer, tehát a héten összesen 12-14 szériát) , akkora súllyal, amekkorát épphogy elbírsz szabályosan, szériák közt kb. 2 perc pihenővel, de úgyis érzed mikor vagy készen a következő sorozatra. Persze az első hónapban csak könnyedén, gyakorold a mozgást, bemelegítést, nyújtást, stb... Kaja legyen rendben és növekedni fog a combod
2019. jún. 13. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!