Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ajánlanátok egy heti edzésterv...

Ajánlanátok egy heti edzéstervet? Esetleg valami segítség?

Figyelt kérdés
El szeretném kezdeni a testépítést, csak sajnos teljesen tapasztalatlan vagyok, Annyit rólam,22 éves vagyok ektomorf testalkatú 185 cm 66 kg, Tulajdonképpen nem is szeretnék nagy bodybuilder lenni, csak szeretnék felszedni egy kis izomtömeget, csak nem tudom hogyan vágjak bele, mit ajánlanátok?

2019. jún. 15. 17:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Írd be googleba, youtube hogy testépítő edzésterv és valassz.
2019. jún. 15. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Athlean-X ha pénzért a legjobbat akarod, google ha ingyen bármit.
2019. jún. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Kezdésnek két könyvet ajánlanék:

Powerbuilder ebook

sárga kapszula ebook

aztán 1 hónap edzést személyi edzővel, végigpróbálgatni a gépeket, az alapgyakorlatokat.

2019. jún. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Anno mikor elkezdem edzeni én is segghülye voltam. Aztán megnéztem egy csomó videót yutun, hogy tudjam milyen gyakorlatok kellenek bizonyos izomcsoportok edzéséhez, illetve hogy hogyan kell csinálni a gyakorlatokat. Én fél évig átmozgató edzéseket csináltam, aminek szimplán annyi volt a lényege, hogy megtanuljam szabályosan végezni a gyakorlatokat illetve hogy hozzászoktassam magam az erőkifejtéshez. Nos, ebben az időszakban 2 részre volt osztva az edzés. Felsőtest, alsótest, ennyi. És ezalatt az idő alatt sok mindent elsajátítottam/megtanultam. Ha rálépsz erre az utra, tudd hogy nagyon sok türelem kell! Én 3 év alatt 58-ról 80-ra tornáztam a súlyomat.
2019. jún. 16. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!