Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ebay-rol vagy Aliexpressrol...

Ebay-rol vagy Aliexpressrol rendeltetek e már Proteint?

Figyelt kérdés
Csak érdekel, a minosége, hogy ugyanolyan volt e mintha boltba vagy rendes oldalról rendelném.

2019. jún. 16. 09:35
 1/8 Bzs03 ***** válasza:
Szerintem inkabb boltbol vagy mondjuk scitecrol vagy a biotech oldalarol rendelj. En nem rendeltem meg feherjet ebay-rop de egyik ismerosom igen es 1het mulva lejart....tudom h jo meg az a feherje elvileg de en akkor se tudnam megenni/inni elviekbol
2019. jún. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Kínában más az egészségügyi/élelmiszer-biztonsági standard mint az EU-ban. Ha a fél világon át megrepülőztetve is töredéke a termék ára az itthoninak, az nem csak a mi magas áfánk miatt van, meg az alacsony előállítási költségen, hanem hogy minden szart beleraknak neked. A telefontok sem azért olcsó, mert tömeggyártásban töredék árra jön ki, hanem mert hulladék minőségű és konkrétan hulladékból készül. Sok tokot szétszedve megláthatod hogy a tartást adó kemény háttér valójában újság, sörösdoboz, egyéb szemét, mert szó szerint a szemetet is feldolgozzák és bevonják valami műanyaggal, és eladják neked.

Pont Kínából nem vennék ilyesmit, ahol nem egy botrány volt már ilyenből (pl. a mérgező gyermektápszer, hamisított méz, stb.). Lehet, hogy fehérjét kapsz, de lehet az utolsó felhasználható maradék szemetet is bele, hogy lent maradjon az ára.

2019. jún. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Myprotein oldalról rendelj, megbízható cég.
2019. jún. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Még veletlenul sem jutna eszembe.
2019. jún. 16. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Soha semmit nem veszek kínából. Csupa bóvli, hulladék vackot gyártanak bármiről is legyen szó
2019. jún. 16. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Élelmiszert meg aztán tényleg, hogy gondolhatod ezt? Tuti tele van nehézfém szennyezéssel, gmo cuccokkal, rovar/gyomirtó maradványokkal.


Garantált a rák, ha ilyen hulladékokat fogyasztasz.

2019. jún. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Koszonom a válaszokat, és a tanácsokat. :) én sem terveztem onnan rendelni :D de azért érdekelt más hogy van vele
2019. jún. 16. 17:06
 8/8 anonim ***** válasza:
Stillmass. Tökéletes.
2019. jún. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!