Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Rettentően depresszós vagyok...

Rettentően depresszós vagyok mikor szálkásításba kezdek, mit tegyek ellene?

Figyelt kérdés
Lány vagyok a sport az életem, ez adja meg nekem a célt. viszont az ételek miatt amit így muszáj betartanom, máskulonben nincs veluk bajom ( csirkemell, rizs stb.) nagyon gyakran hangulat ingadozásaim vannak, negatív irányba, hogy tudnék ezen változtatni?

2019. jún. 17. 20:03
 1/8 anonim ***** válasza:

Orvossal. Komolyan, minden bántás nélkül keress egy jó pszichológust.

Már az nem normális, hogy a sport az életed... (még az élsportolóknál sem normális szvsz...)

2019. jún. 17. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
elég egyszerű... ha a sport az életed tudhatnád, hogy hosszú távon ezzel jár a diéta. ezt egy módon lehet kiküszöbölni, hogy tartasz csaló étkezéseket. nem kell feladnod érte a diétádat, de ha megkívánsz 1 hamburgert vagy túró rudit nem kell lemondani róla. más is ezt csinálja, néha 1 pizza utána folyt. köv. diéta
2019. jún. 17. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ne élj csirkerizsen éa tanulj meg fűazerezni. Csak egy tipp.
2019. jún. 17. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Lazy Lover ***** válasza:
Nem csak csirke rizs létezik.... Minden kajának van tiszta változata
2019. jún. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Válts normál kajára, míg el nem múlik a depi, majd csináltass egy hormontesztet. Aztán folytasd a diétád, míg depis nem leszel, akkor csináltass még egy tesztet. Összeveted az eredményt, amelyik hormonok elmoccan a diéta hatására, az emelésére/csökkengésére keresel alternatívát a táplálkozásodba, hogy még legyen a balansz.
2019. jún. 17. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ne szalkasits aztan nem leszel depis, ilyen egyszeru
2019. jún. 18. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Lassabban csökkentsd a szénhidrátot, fogyassz koffeint és ne vond meg teljesen magadtól a cukrot.
2019. jún. 20. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Meg keress alternatív forrásokat. Valamint célszerű off seasonben is tartani magad, a mindennapi étkezéseid alapját a komplex ch. és a hús(ok) adják. Sokan offseason össze-vissza zabálnak, mondván hogy majd lediétázom. Mikor jön a diéta meg depisek. A szervezet nem egy gép, amin benyomsz egy gombot és máshogy működik. Az nem megy, hogy csak diétában és csak csirke-rizs. Legyen mindig átmenet, hetek, hónapok, de a legjobb ha csak a mennyiségeken és az arányokon kell változtatnod.
2019. jún. 20. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!