Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mennyit egyek a vissza tömegel...

Mennyit egyek a vissza tömegeléshez?

Figyelt kérdés

Nos az a helyzet , hogy nincs mérlegem! És jelenleg 182 cm magassággal 76 kg vagyok, és a testzsír százalékom pedig 14,9% . És hétvégén mindig fogyok 2 vagy ha alkoholt iszok 3 kg-t is. És Nem tudom mennyit egyek meg . És hány nap alatt nyerem vissza a testsúlyt, ha mezomorf vagyokmeg kicsit ekto. Szerintem tömegnövelő étrendem olyan 2800 kcal. Csak nem tudom , hogy hány napig egyek ennyit , hogy vissza szedjem a testsúlyomat. Régen amikor volt mérleg és már csak fennt tartani kelett, akkor a kalóriát kb 2200-ra csökkentettem. De akkor tudtam , hogy hány nap alatt jött vissza súly. ha lefogytam 2 kg-t gondolom több idő kelett neki. Mert , hogy akkor 81 kg voltam. Jelenleg meg a testsúlyt 75-76 kg között szeretném tartani. Mert ha e felé megyek már nem nagyon tetszek a lányoknak.

16/F



2019. jún. 18. 22:34
 1/1 A kérdező kommentje:
Ja és persze edzegetek is mellé. De csak azért , hogy szálkásabb legyek ugyanezen a testömegen. Illetve fenntartam az izmot, de csak heti 2x edzek a harmadik edzésem az egy kajak edzés!
2019. jún. 18. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!