Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Diétában zöldséghez valami...

Diétában zöldséghez valami öntet ötelt?

Figyelt kérdés
2019. jún. 19. 18:09
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Joghurt és abba fűszerek.
2019. jún. 19. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
36%
Joghurt nem valami jó ötlet...
2019. jún. 19. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
tejtermék kizárva, nem eszek diétában...
2019. jún. 19. 18:37
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor a vizet tudnám ajánlani XD


A igen egy sovány joghurt tényleg jó és simán beleillik a diétába. Amúgy most komolyan milyen öntetre gondoltál joghurt nélkül?

2019. jún. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vegan joghurt is van.
2019. jún. 19. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
mustár, gondolj csak bele mustáros zöldborsó, vagy mustáros karalábé, a sárga illik a zöldhöz, akkor biztos hogy finom lehet
2019. jún. 20. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
A mustár mármint a tubusos/üveges amit a boltba veszel tele van cukorral.
2019. jún. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ez dicséretes, hogy nem eszel tejterméket!
2019. jún. 20. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Kérdező, vagy csak azt csinálod amit én. Ma például mexikóis tortillát csinálok, a csirkemellet befűszerezem, megsütöm, sütés közben teszek mellé babot, kukoricát, paprikát. Ha kész van fogom a tortillát, teszek bele lilahagymát és a zöldséges húst amit megsütöttem, plusz ilyen tortilla chipsnek a mártogatósát, így összetekerem és kész. Ezt meglehet csinálni görögösen akkor pedig tehetsz bele hagymát, salátát, káposztát, stbb.., vagy ha másik receptet csinálsz és a csirke mellé rizst készítesz akkor a rizsbe tehetsz kukoricát, zöldborsót, babot, gombát, répát, ... szinte akármit, esetleg ha ha ilyen nyársat csinálsz, arra is tehetsz hagymát, gombát, akkor reggel a zabpehelybe tehetsz különféle gyümölcsöket, csinálhatsz kínait, abba is egy csomóféle zöldséget tehetsz, hagymát, répát, gombát, káposztát, bambuszt, zöldborsót, brokkolit, stbb.., vagy akár egyéb receptekbe is csempészhetsz zöldségeket, én például amikor spaghettit csinálok, mindig teszek bele zöldségeket, mint például répát vagy hagymát.

Az a lényeg hogy legyél kreatív, bármit elkészíthetsz jól, egy szimpla hamburger is lehet jó, teszel bele zöldségeket, valami sovány darált húsból csinálod, kevés olajban, és olyan bucit veszel vagy csinálsz amiben viszonylag kevés a kalória vagy pedig teljes kiőrlésűt és tessék, máris beleilleszthető a diétába úgy hogy nincs vele semmi baj. Tehát a lényeg hogy legyél kreatív, bármit ellehet "diétásan" és "egészségesen" készíteni, ha jól csinálod még finom is lesz. Én például sosem szoktam se a zöldséget se pedig a csirkét naturan csinálni. Előbb említettem fentebb a spaghettit, azt is meglehet csinálni csirkemellből, csupán ledarálod, de csinálhatod akár darált sertéscombból is, közel ugyan az a tápértéke mint a csirkemellnek.

2019. jún. 20. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ha nagyon szőrszálhasogató vagy, a joghurt vagy tejföl alapú öntetet is bele lehet ám kalkulálni a diétába... De ha az önteten múlik bármi, akkor jo szar diétát követsz...

Kedvencem

Tejföl, fokhagyma apróra vágva paszírozva, kapor jolbösszekeverev 2-3 órára állva hagyva.

2019. jún. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!