Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Az osztálytársam 16 éves és...

Az osztálytársam 16 éves és 20 30 40 éves embereket lenyomott szkanderben. Egyszer 2 kézzel mentem ellene szkandert és megse birtam mozditani nagyon nagy erő van benne. Milyen alkar gyakorlatokat kell végeznem hogy letudjam nyomni?

Figyelt kérdés
2019. jún. 19. 20:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Devon Larrat training, nézz utána
2019. jún. 19. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Utána néztem és már joideje nézem ezeket a videokat igazábol Oleg Zhokh-ot szoktam hogyan tréningel de hát inkább technikákat szeretnék megtudni amit Devon mond azt nemmindent értem
2019. jún. 19. 21:26
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ez javarészt adottság. Egyrészt a célizmok ereje, tapadási pontja, hossza, összetétele, másrészt az ízületek minősége, felépítése. Én nem mondanám magamat gyengének, de pl. öcsém aki ~30%-al kisebb súlyokkal edz, simán lenyom. Nem beszélve arról, hogy egy szkander jellegű terheléstől a könyököm teljesen kikészül, egyszerűen nem bírja abban a pozícióban a megterhelést. Ha valaki alapból erős szkanderben, meg célirányosan edz is rá, nem sok esélyed van ellene, kb. semmi.

A szkander nem csak az alkar erejét kívánja, kell oda kar, mell, hát, váll, és ami nagyon fontos a törzs izmok, magyarul az egész tested.

2019. jún. 20. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
A haverom, aki 3x kisebb nálam, és 3x kisebb súlyokkal edz, gyakorlatilag simán lenyom. Másokat simán lenyomok, de valahogy nála egy centit sem tudok mozdítani a karján. Erre én is kíváncsi lennék.
2019. jún. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
70%
#4 Igen, vannak ilyen emberek. Egyszeruen olyan a testfelepitese (izomzat, csontozat, izulet), hogy az izmainak az erejet abban a pozicioban jovval hatekonyabban tudja az adott cel erdekeben felhasznalni.
2019. jún. 21. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!