Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mit tegyek zsíros lettem...

Mit tegyek zsíros lettem többi érdekesség lent?

Figyelt kérdés
178cm 72 kg 29 éves férfi vagyok, heti 2-3 teljes testes edzést végzem vékony testalkatú vagyok, cukros,zsíros,hízlaló kajákat nem eszek,nem szedek gyógyszert.Nem eszem egyszerre sokat.Normálisan eszek. A fő probléma az hogy hájas a hasam és háj van a mellemen is,kicsit hegyes a vége...szoktam rá edzeni. Arra gondoltam hogy teljes testes edzés mellett elkezdek kardiózni is mert úgy látom a háj nehezen tűnik el a mellről és hasról.Vagy célszerűbb lenne inkább csak kardióznom?

2019. jún. 20. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Tök mindegy, mennyire eszel egészségesen vagy "normálisan", ha túl nagy kalóriapluszban vagy, zsírosodni fogsz.

Számold a napi bevitelt, és nem lesznek ilyen gondjaid.

2019. jún. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Egy kis kardioval amugy sem arthatsz. Ha szalkasitasz alap, ha meg tomegelsz fokozza az etvagyat, mivel kicsit megporgeti az anyagcseret.
2019. jún. 20. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

El ne kezdj erre kardiózni.

-Előszöris az edzéseid felezd meg úgy, hogy 40-60-percre jöjjön ki maximum, nem baj, ha emiatt egy edzés alkalmával nem teljes testes lesz.

-olyan súllyal végezd a gykorlatokat, amivel 6-8 ismétlésre vagy képes.

-próbálj naponta csak kétszer szénhidrátot enni, ez legyen az edzés előtti és utáni étkezésed. Pihenőnapokon sétálj 30 percet

-aludj minden nap legalább 6, de inkább 8 órát.

-iktasd be fogyasztásra a cinket, zöldteát (szálast, ha lehet) vagy csalánteát, tökmagolajat, kurkumát (van kiegészítő, de curry fűszer használatával is bevihető).


A rövidebb edzésekkel és sétával csökken a kortizolszinted ami felelős lehet a hasi zsírpárnákért.


A nagy súlyok, zink, rendes alvás meg a szarok amiket még írtam, növelik a tesztoszteron szinted és csökkentik az ösztrogénszinted, így le fog menni a "csöcsöd". Ha egy hónapon belül nincs változás, érdemes lenne erre a 3 hormonra egy labort csinálni, ez alapján pedig tudsz esetleg célzottabban igazítani az étrenden, edzésen és életvitelen.

2019. jún. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha el kezdesz edzeni akkor le fog menni. Max 1 kg-t fogyhatsz belőle.
2019. jún. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!