Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » A bicepszem rövid feje nagy...

A bicepszem rövid feje nagy hátrányban van nemigazán tudom megedzeni mert nem járok edzőterembe otthon van csak 2db egykaros meg 1db egykaros rúd ennyi az egész valami gyakorlatot tudnátok mondani?

Figyelt kérdés
A felkarom alsó részének a vastagsága nem egyezik a felső részének a vastagságával.Valami gyakorlatot tudtok ajánlani?(Nincs scottpad)
2019. jún. 20. 11:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Genetika
2019. jún. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Otthoni edzegetés mellett abszolút fölösleges az izomtapadási pontjaid miatt aggódni.
2019. jún. 20. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kalapácsfogás segíthet valamennyit.
2019. jún. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A kalapácsfogást tudtam,azért kérdeztem hátha valaki tud még legalább 1-2 gyakorlatot mert egy izom növekedéséhez minmum 3 gyakorlat kell 1 et nemvégezhetek folyton mert megszokja és nemfog fejlődni
2019. jún. 20. 15:42
 5/7 anonim ***** válasza:
21ezés bitang jó gyakorlat bicepszre, de valószínűbb sajnos, higy a genetika áll a dolog hátterében, mivel nincs alsó meg felső bicepsz.
2019. jún. 20. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nincs is alsó meg felső bicepsz de a válltól vastag a bicepszem és minél közelebb nézem a tapadásig annál kisebb tehát csak simán nemegyezik meg nemelég fejlett a rövid feje a bicepszemnek ezért kérdeztem hátha tud valaki valamilyen gyakorlatot ajánlani scottpadon kivül amivel fejlődhet normálisan a bicepszem
2019. jún. 20. 17:52
 7/7 anonim ***** válasza:

"minmum 3 gyakorlat kell 1 et nemvégezhetek folyton mert megszokja és nemfog fejlődni"

Ennek semmi valóságalapja.

2019. jún. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!