Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Biotech termékeknél melyik a...

Biotech termékeknél melyik a legjobb fehérje izomnövelés céljából?

Figyelt kérdés
2019. jún. 20. 18:44
 1/10 anonim ***** válasza:

Ezeket a kérdéseket..

Napi össz. bevitel számít.

Hiába veszem 90% tisztaságú fehérjét, és eszel meg egy adaggal 25g fehérjét, ha az egésznapi össz beviteled nem ér semmit sem.

2019. jún. 20. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nyilván normális étkezés mellett gondoltam -.- és nem csak taplalék kiegészítőkből vinnék be fehérjét, de úgy látom ennyi logikád már nem volt. Én csak arra lettem volna kíváncsi, hogy melyik a legjobb :) Köszönöm a haszontalan választ. :)
2019. jún. 20. 20:10
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Izomnoveles szempontjabol nagyon kicsi a kulonbseg hobbiszinten, igy leginkabb a penztarca a mervado. Egy atlagos koncentratummal nem nyulsz melle (nevet nem tudok mondani, nem ismerem olyan reszletesen a termekeiket, de a honlapjukon talalsz infot).
2019. jún. 20. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Tényleg, bocsi, ne haragudj, hogy ennyire logikátlanul gondolkoztam.

Én hülye meg még azt hittem még, hogy itt a 10 ezredik melyik fehérjétől növök meg étrend nélkül kérdés a héten.. Mert ugyebár a leírás olyan informatívra sikerült, hogy ezt mind tudnom kellett volna.

Nem mintha a kérdésedre nem kaptál volna választ.

Na mind1. Bocsi, hogy segítettem. Elnézést kérek. Többet nem írok ide.

2019. jún. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
9%
Szója menjen 50g barnacukorral. De mas növényi is jo.
2019. jún. 20. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
+bcaa
2019. jún. 21. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
63%
Ha egy kicsi eszed van a szòjàt nagyon messze elkerülöd...kivève, ha jelentősen növelni akarod a ràk kockàzatàt, rontani a fehèrjefelszìvòdàst, ès csökkenteni a tesztoszteronszinted.
2019. jún. 21. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Amíg nem kezdtem el versenyezni, addig egy doboz fehérjét sem vettem. Nem tudom elhinni, hogy naturálon nem tudtok eleget enni.
2019. jún. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Látom, te is a könnyebbik végét akarod választani! Semmit se tenni, csak várni a csodát a pénztárca rabló mű sz@roktól.

Nem fehérje kell, hanem sok-sok, erős, fárasztó, kitartó fizikai erőfeszítés, és normál, bőséges, egészséges étrend!

2019. jún. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Iso whey zero vagy 100% Pure whey
2019. jún. 21. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!