Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hobbi gyúrósként számoljátok...

Hobbi gyúrósként számoljátok a makrókat?

Figyelt kérdés

Itt gyakorin mindenki konyha mérleggel a zsebében ébred és már méri is a csirkemellet, hogy mennyit toljon be.

Hobbi gyúrósként, nem versenyre készülő, csak egy jobb formát akaró ember mennyire számolja a makrókat?Étkezésre odafigyelek, 5-6x eszek egy nap, zab, tojás, csirke/köles/bulgur+zöldségek, tonhal, csirke, pulyka, néha darált hús. Annyi, hogy nem méricskélek, annyit eszek amennyi jól esik, 4:30 kor tolok ~100g zabot, bent munkahelyemen pulykamell sonkás szendvics + főtt tojás (4-5 db), ebédre ami van valami főtt kaja(igen, lusta vagyok még melóhelyre is ebédet főzni /csomagolni). Hazaérek, 4 kor eszek, a felsorolt ételekből valamilyen kombót, utána edzés, szintén kaja, lefekvés előtt 100g zsírszegény túró+ fehérjeturmix.

Egy hobbi szinten edző embernek ez elég gondolom? Vagy tévedek? Kíváncsi vagyok a véleményekre. (Bátyám össze vissza kajált, próbált olyan ételeket enni amik "elő vannak írva", de ez nem mindig jött össze, mégis elég szépen kivan pattintva)


2019. jún. 24. 16:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
ugyan ezt csinálom kb. mint te. egyedül a zabot mérem ki. és betartom, hogy mikor eszek pl. 2 óránként. hamarabb szinte soha. meg annyi, hogy a főtt tojásnak mindig csak 2 sárgáját eszem meg, kivéve ,ha rántottát készítek ,mert akkor jólesik néha 3-at. de a grammra számolást szerintem nem tudnám betartani idegekkel. meg ,ha van valami a hűtőben ami le fog járni pár napon belül próbálom megenni és nem kidobni, már ez is csalásnak számít ,ha mindent betartanék. vagy, ha rám jön csokit eszek amennyit akarok. ahhoz képest mennyit szoktam enni egész jól tartom magam
2019. jún. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%
Mérlegljen a halál, nem tudom ki találta ki, de felrúgnám
2019. jún. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
14%

Ebbol latszik ki a profi es ki nem.

En meg a bcaa-t is grammra pontosan merem ezert van olyan formam mint egy szobornak ;) ennyi, lelki gyengek vagytok nem tudtuk megcsinalni egy normalis dietat es ez megbis latszik rajtatok, en viszont a strandon ocskos top forma lesz ;)

2019. jún. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
43%
Hát tesó igen, nem mindenki lehet bástya!
2019. jún. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
75%
#3-as: hajrá, te is lelki szegény ember lehetsz. Jó tested van, amit mutogathatsz a strandon? És, most hova kakiljak? Nekem meg jó csajom van, akit néznek a strandon, na ezt pipáld le:)
2019. jún. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%

Mindenkinek az az eleg, amivel eleri a celjait. Emellett emberfuggo is.

En legelso naptol kezdve grammra pontosan konyhamerlegen merek minden kajat, shakekbe a port is, csak hogy nyugodt legyen a lelkem. Emiatt par eve szinte par kivetelen kivul nem ettem etteremben sem, egesz nap cipelem magammal a kidobozolt kajat mindenhova, de mar nem hobbi szinten. Az mas kerdes, hogy mielott ez lett az eletem is ugyanezt csinaltam natural hobbistakent, ami egyebkent hulyeseg. Hobbistakent elvezni kell az eletet, a szabadsagot, ha kell es belefer lekuldeni egy kis csokit, nem ilyenekkel baxakodni.

2019. jún. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
0%

Le is pipalom ocskos, engem meg a te csajod mez,hogy a csavoja hogy nem lehet ilyen? Ja de lehet csak gyenge hozza

Hajra mindenkinek

2019. jún. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
De mi van akkor ha en ezt elvezem? Engem nem erdekel a bulizas az viszont igen hogy mibol mennyit egyek :D lehet gaz de ez van
2019. jún. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

"Le is pipalom ocskos, engem meg a te csajod mez,hogy a csavoja hogy nem lehet ilyen? Ja de lehet csak gyenge hozza


Hajra mindenkinek"



Édesem, hiába néz téged, ha nem veled van, hanem velem :D:D:D Szánalmas vagy :D

2019. jún. 24. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
örülünk neki, hogy te vagy a legszebb a gyk-n. senki nem mondta, hogy mi sz@rul nézünk ki, hanem hogy nem grammra mérjük a kaját. ha te a bcaa-tól nézel ki jól, egészségedre! de akkor néznél ki legjobban, ha mindezt a sértegetést élőben nyomnád a strandon valakinek, mint itt nekünk, mert az éhségtől ájuldozó testedet valaki még arrébb repítené egy paraszt lángossal :D
2019. jún. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!