Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Szerintetek ettől fogyni...

Szerintetek ettől fogyni fogok? Mire figyeljek még, miket csináljak?

Figyelt kérdés
Úgy döntöttem változtatok az életmódomon, 1 hete járok konditerembe, végzek súlyzós edzést illetve a végén kardiózok, az eddigi napi 2 étkezésből napi 4-5 étkezést csináltam, kevesebb mennyiség, jobb minőség, elhagytam a kenyeret minden formában, rengeteg zöldséget,tojást,sovány túrót eszek, nem zabálom tele magam, mint ahogy eddig tettem, hanem tudatosan kevesebbet eszek (nem drasztikusan kevesebbet, nem akartam hirtelen, de igyekszek). Szerintetek működni fog? 19 éves srác vagyok, 125kg.

2019. jún. 25. 14:46
 1/7 anonim válasza:
0%
Ha jó kondid van. Fuss, kapj fel egy 12 kg-os súlymellényt aztán nyomj le olyan 2km-eket, mellé öltözz be vastagon. És ha lehet akkor menj futni amikor már a nap lement.
2019. jún. 25. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Mukodni fog. A sulymellenyes futast meg felejtsd el, foleg ekkora tulsullyal.
2019. jún. 25. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
0%
Azt nem tette mellé milyen magas. Mert Van 190 cm és úgy 125, akkor neki kb elég egy 95-100 kg!
2019. jún. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Halmai Annamária ***** válasza:
Nem írtad le mennyit edzel és hogy és mennyit kardiózol.
2019. jún. 25. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
183cm magas vagyok, az edzésem kb 2 óra, ez változó hogy hogyan jön, mármint hogy mire mennyi időt szánok, mert van amikor előbb végzek a súlyzós edzéssel de kardiónál a 35-45perc a minimum, a többi pedig a súlyzós edzés.
2019. jún. 25. 19:05
 6/7 anonim válasza:
Ahhoz sok a 125 valóban! Nagyon!
2019. jún. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én ezzel tisztában vagyok, azért szeretnék változtatni! :)
2019. jún. 25. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!