Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Akik szteroidokat hasznàlnak,...

Akik szteroidokat hasznàlnak, nem gondolnak úgy magukra mintha drogosok lennének?

Figyelt kérdés
A szteroidoktól nem puszul úgy le az ember mint a herointól vagy a többi sz.rtól, épp ellenkezòleg, olyan mintha szuper egészséges lenne tőle, akit csodálnak. Akik szeroidokat használnak az élet egyéb területein is sikeresebbek mint az átlag. De ugyanúgy szúrni kell, ugyanúgy illegális, a használoknak ugyanúgy bujkálniuk kell. Egyszerűen nem tudok szabadulni ettől a hasonlattól. :(
2019. júl. 7. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
19%

Nem, egyáltalán nem így van.

Használni nem illegális kezdjük ott.

Aztán szúrni kell, igen szúrják a szert a drogosok is meg az inzulint is a cukorbetegek. A cukrosok se úgy gondolnak erre, hogy most ettől ők olyanok mint egy drogos senkiházi, nem? De. Na ugye.


Szóval ne parázd túl. Nem vagy ettől rossz ember. Sőt ellenkezőleg ettől sokkal jobb leszel ahogy mondtad, ettől nem csak a sportban hanem az élet számos területén leszel képes jobban helyt állni.

2019. júl. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Én is sikeresnek érzem magam amikor épp nem vagyok natutál, és nem foglalkozom a negatív gondolatokkal, így ez a kérdés sem merül fel bennem. Viszont most szünet van és tiszta depressziós vagyok, nem akartam degradálni senkit ezzel a hasonlattal :)
2019. júl. 7. 14:39
 3/3 anonim ***** válasza:

Egyébként tényleg nem büntetendő ha "saját felhasználásra" találnak nálad/otthon egy kis kokszot.

De honnan állapítja meg a yard hogy te nem a kerekedési dózist tartod magadnál ? :D

2019. júl. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!