Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Félek konditerembe menni?

Félek konditerembe menni?

Figyelt kérdés
Mindig is szerettem volna konditerembe járni a mozgás miatt, de attól félek hogy bénázni fogok, nem jövök rá, hogy melyik gép mire való, vagy, hogy hogyan kell bekapcsolni. És furán néznek majd ram, hogy egy vékonyka lány, mit keres ott. Nektek milyen volt mikor először kondiba mentetek? Főleg lanyok válaszát várom, de természetesen annak is örülök a fiúk válaszolnak.😊

2019. júl. 8. 21:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
7%
Mennél inkább főzőtanfolyamra!
2019. júl. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
93%
egy lánynak szerintem bármely fiú nagy készséggel segít, ha megkéri erre.
2019. júl. 8. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
16%
Aztán utána nehogy nyafi legyem hogy eltévedt a keze...
2019. júl. 8. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
92%
Nyugalom, nekem még így közel 20 év után is tudnak manapság olyan gépet mutatni, hogy csak pislogok, hogy ez meg micsoda.
2019. júl. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
82%
Nézz videókat hogy melyik gép mire való, hogyan kell használni. Illetve a teremről ahova mész nézz képeket, esetleg videókat hogy hogy néz ki, mert különben elleszel veszve. :) Egyébként meg az emberek általában nagyon kedvesek, segítőkészek.
2019. júl. 8. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
7%
Kivéve engem. Én nem vagyok az
2019. júl. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Majd nézed, mások miket csinálnak a gépeken, milyen gyakorlatokat. na, neked is azokat kell majd. valószínű túl sok súly lesz néhány gépen és át kell állítani, erre talán rájössz magadtól is, ha megnézed, hogy amit huzigálni kell, az mit mozgat meg és ott mi van, de ha nem jönnél rá, akkor megkérdezhetsz valakit, aki a közelben van. Általában ki kell húzni valami pöcköt és oda kell betenni, ahol a neked megfelelő súlymennyiségnek a vége van, vagy pedig le kell emelni a rúdról súlyokat. De majd megoldod, ne gondold, hogy annyira vészes.
2019. júl. 8. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
57%
Így van, pöcköket kell huzigálni. Menni fog nyugi ;)
2019. júl. 8. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Andi80018 ***** válasza:
Mindenképp érdemes edzőt fogadni az első kb. egy hónapban, aki mindent megmutat, segít. Időfecsérlés szerencsétlenkedni, mert lehet rájössz egy idő után, viszont edzeni nem fogsz tudni hatásosan, meg azért nem árt, ha van némi fogalmad magáról a súlyzós edzésről.
2019. júl. 8. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a gyors válaszokat, megfogadom a tanácsokat, és az elsőnek üzenem, hogy főzni tudok😂😂
2019. júl. 8. 22:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!