Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Valaki eseteg tudna segiteni...

Anonimuus8 kérdése:

Valaki eseteg tudna segiteni aki jart mar ilyen cipoben szalkasitasnal?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Mivel tudom hogy tobb ember aki erdemleges valaszal nem tud szolgalni aztomatikussan a helyesirassal jon. Telefonrol irok bocsanat de nem lesznek ekezetek.Tudom hogy lesz tobb kotekedo valasz ugyanis ezen az oldalon az emberek 75% a nagyon magarnak hiszi ezt a temat de azert hatha kapok erdemleges valaszt(annak nagyon koszonom)

23 eves vagyok(Ferfi)

3 eve edzek mondhatni tudom mit miert csinalok de nem mernem aztmondani hogy ertek hozza.Iden eloszor szalkasitok.Eddig sosem foglalkoztam vele

Az elejen nagyon szepen megindultam tenyleg

Sosem lattam kockat meg a hasamon de mar lattam kettot es nagyob megorultem

Egesz gyorsan (6 het ) ugy kezdtem el kinezni hogy ez igen alig varom hogy menjek strandra

Azota semmit nem valtoztattam nem eszek tobbet

Egy csalo etkezesem sem volt kb 8-9 hete es megis olyan mintha megalt volna es ezt csak a hasamra ertem.A vallaim labaim karom atom szep szalkas eres stb de a hasam olyan lett mint egy skinkfetnek kb(nemtudom hogy irjak) tok vekony lett a csipom de inkabb sovany mint izmos de meg van rajta egy kis zsir is. Mindennap 20 percet hasazok edzes vegen es ha befeszitek es jo a feny akkor nem hogy 2 de 6 kocka is latszik neha de ha csak igy random fel emelem a polom egy se es es mondom

Ilyen semilyen

Mintha mindenem izmos lenne de a hasam nem

De ha tobbet kardioznek ugyerzem mar nem szalkas lennek hanem vekony

Vagy lehet csak fura mert mindig is 88 kg kozott voltam mostmeg 74

Szerintetek? Koszonom elore is


2019. júl. 10. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Maradjon a kardio és csökkentsd még a szénhidrátot. Mondjuk én heti egy laza csalónapot beiktatnék a hintáztatás miatt.
2019. júl. 10. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csalo nap vagy csalo etkezes?
2019. júl. 10. 10:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Csaló nap. Persze azért ésszel.
2019. júl. 10. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Jónak tűnik az első tanácsa, esetleg még annyit tudnék hozzáfűzni, hogy változtass egy kicsit a hasazásodon. feltételezem eddig magasabb ismétléssel edzettél rá, próbáld meg keresni rá egy olyan gyakorlatot, ahol szabályosság keretein a legnagyobb súlyoakt használtad, és arányában a hasizom kapta a legnagyobb terhelést, és menjél le alacsonyabb ismétlésekre, nagyobb súllyal.

Simán lehet, hogy nem fog segíteni, de veszíteni nem fogsz vele.

Alapgyakorlatokban munkasorozatok súlya hogy alakul? Csökken folyamatosan, vagy csak egy picit csökkent az elején, azóta meg marad?

2019. júl. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hat eloszor csokkent de mar nem.Nem is erzem hogy erotlenebb lennek. Az a baj hogy csokkentenek en a szemhidraton de kozbe meg ugye 2-3 orankent enni kell,enni akarok szoval nem ertem. Igazabol most azt tudnam elkepzelni hogy tobb kardio kene vagy pedig at kene valtani intervallumra.Munkam miatt varialom melyik nap megyek melyik nem

Heti 4 edzes megvan de szivem szerint lenne 5-6 is

Szerintetek mennyi pihenonap kell a heten? Ami folott mar felesleges es ostobasag edzeni?

2019. júl. 10. 15:48
 6/7 anonim ***** válasza:
Max heti 5 edzés. Elég napi háromszor enni, nem kell bedőlni a három óránkénti evésnek.
2019. júl. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Mennyit mozogsz most diéta mellett?

A kalória minuszhoz maga a minusz miből jön össze? Mekkora része kajából, és mekkora mozgásból? milyen mozgás?

2019. júl. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!