Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Mely amerikai táplálékkiegészí...

Mely amerikai táplálékkiegészítőkben találtak doppingszert?

Figyelt kérdés
sok helyen hallottam, hogy az amerikai táplálékkiegészítőket nem ellenőrzik olyan szigorúan, és volt egy olyan cikk is hogy egy ufc-s azért bukott meg a dopping teszten mert egy amerikai gyártó táplálék kiegészítőjét fogyasztotta, és később bevizsgálták a terméket és volt benne dopping. mely gyártóknál lehetséges, hogy doppingot tesznek a termékükbe mert kiváncsi vagyok hogy fogasztottam e már olyan terméket mert vettem már pár amerikai táplálékkiegészítőt és nem szeretnék olyat venni a jövőben amiben van dopping. ha valaki tudja mely gyártóknál lehetséges, hogy doppingot tesznek a tápkiegbe az legyen szíves írja le.

2019. júl. 11. 14:25
 1/5 anonim ***** válasza:
USP Labs Jack3d-t többek között ezért vonták ki a forgalomból, mint edzés előtti. én még használtam anno, de már akkor sem lehetett a shop.builderről rendelni, hanem valami nagyker oldalról vettem. de ebben sem konkrét doppingszerek voltak, hanem ahhoz hasonló dolgok, amikből pl. készül az amfetamin.
2019. júl. 11. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors választ.
2019. júl. 11. 14:55
 3/5 A kérdező kommentje:
és szerinted már nincsenek illegális anyagok a jac3d ben? mert újra lehet kapni.
2019. júl. 11. 14:56
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem nem hasznalnak doppingot a tapkiegbe...

Nyilvan a sportban ott is megy a "nasizas"

De nem hiszem hogy ezt a tapkiegbe tennek bele

2019. júl. 11. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tapkiegben nincsenek szteroidok, legfeljebb mas doppinglistas keszitmenyek. Attol az meg nem olyan dopping, a beres csepp is dopping listas, azert is kizarhatnak versenyrol.
2019. júl. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!