Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Sport, mozgás » Testépítés

A kérdés

Szem bevérzése természetes?

Sziasztok, ez már a harmadik alkalom, hogy a jobb szemem bevérzett. Ált. minden hónapban amikor emelek a súlyokon, bevérzik (és érdekes, csak a jobb szemem) Ma például nehezebb súllyal deadliftezem, mint amennyivel szoktam, és már megint szép piros a szemem. Ez mennyire természetes? Van aggodalomra okom? Nem fáj vagy ilyesmi, általában 1-2 nap és elmúlik, csak nem szép látvány.

20/N

Keress kérdéseket hasonló témákban: szem, bevérzés, testépítés

júl. 11. 21:37  Privát üzenet  

A válaszok
1 2

Igen, pont tegnap este lefekvés előtt gondolkoztam rajta, hogy mi a helyzet a légzéstechnikáddal?

Ha mód van rá, ne tartsd bent a levegőt az egész gyakorlat alatt. Pozitív szakasz kilégzés, negatívnál belégzés. (legalábbis az esetek 90% ban).

A válaszíró 73%-ban hasznos válaszokat ad.
# 11/11Időpont júl. 13. 11:29 Privát üzenet
1 2

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Milyen gyakran természetes a túledzés?
A gyakori túledzés természetes vagy én csinálok valamit rosszul?
Edzés után mesterséges multivitamin helyett (tabletta, pezsgőtabletta) milyen természetes ételt kellene ennem ami pótolná a vitaminokat?
Hogyan lehetne ezen, természetes úton segíteni?
Érdemes lenne természetes tesztofokozókat szednem?
Ha pl veszek egy adag proteint, használom xy ideig amíg el nem fogy, de utána leállok vele akkor is tapasztalható lesz a visszafejlődés mint a steroidnál? Vagy a proteinnél nem mert az természetes?

Kérdések a Sport, mozgás rovatbólKérdések a Testépítés rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!