Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Ez nem probléma?

Anonimuus8 kérdése:

Ez nem probléma?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Tudom aki nagyon magáénak erzi ezt a témat az meg a kerdestol is fel lesz haborodva de sajnalom.

Neha kocsival neha biciklivel jarok edzeni. Nem mindig tudom szabalyozni mikor mi.

Probalok pl ugy labazni amikor kocsival vagyok.

Elozo heten Penteken labaztam es Vasarnap melleztem

Ezen a heten ma(Penteken )megyek biciklivel ezert megcserelnem. Es igen tudom hogy a testem nem tudjan hogy ma pentek van nem vasarnap stb stb nem vagyok stikes. Csak igy a labam 8-9 napot pihen. A mellem viszont csak 6-7 et.Ez nem gond? Hogy nem egyenletessen pihen mindig 7 napot egy izom hanem varialva van?


2019. júl. 12. 08:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Hat egyszer egyszer ok, de sok lesz az a 9nap szerintem, en 3-4 naponta terhelem az izomcsoportokat
2019. júl. 12. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én minden harmadik/negyedik (változik) nap lábazok, szóval...

Dehogy gond.

2019. júl. 12. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem gond. Mondjuk az elgondolast nem ertem, bicikli utan sokkal jobb lenne labazni, eleve megvan egy bizonyos foku belemegites, eloterheles.
2019. júl. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Így van, ahogy az utolsó is írja. Hazafele már kicsit viccesebb, de simán megoldható. :)
2019. júl. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!