Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Titeket mi motivál az edzésre?

Titeket mi motivál az edzésre?

Figyelt kérdés

csáó sziasztok. azt akarom kérdezni hogy titeket akik már több éve edzetek,m mi motivál még mindig az edzésre és hogyan oldjátok meg hogy lemenjetek a terembe mindig és mindig?

Engem2 éve hozott bele ebbe a világba Zyzz, több év depresszió után megláttam a kiutat. Sajnos mindig közbe jött valami és kb idén januártól tudtam tolni rendesen (látszódik már a fejjlődés) most azonban valahogy félre siklottam... voltak máskor is ilyen napok, olyankor mindig az volt hogy ha nem motivál kellőkép Zyzz meg az egész amiért elkezdtem akkor motiváltak a jó insta modellek, ha azok se akkor azok akik 10/3-as palik 10/10-es testtel (ne hogy már én ne csináljam meg) és ha az se akkor a terembe lévő jó hangulat és a haverok. Msot azonban picit elegem lett mindenből, ez a 2. hetem h kihagyom (elsőt pihenéskéoppem, most pedig mefgzásá és emiatt jövőhéten se tudok még menni) és igy nemtudom… most lehet közbe jön az is h szakitottunk barátnőmmel azonban azt akarom hogy jöjjön újra a lendület ami kihozz anno 2 éve is a sz.rból és toljam és gyerünk., válaszotokat előre is köszi. 16/f the legacy lives on us



#edzés #motiváció #edzés motiváció #testépités motiváció
2019. júl. 14. 20:12
 1/7 anonim ***** válasza:
Őszintén? Azt, hogy szimplán élvezem csinálni. És persze az sem elhanyagolható motiváció, hogy látom a számokat felmenni és szimplán élvezem, hogy erős vagyok.(inkább erőemelő fókuszált edzést követek) Pl most értem el a 6 tárcsás felhúzást (260kg) naturálban és rohadtul jó érzés volt.
2019. júl. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szeretek sportolni, és szeretnék jól kinézni
2019. júl. 15. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Halmai Annamária ***** válasza:
ha rossz napom van és nincs kedvem megcsinálni, akkor erőt veszek magamon és elkezdem. elhessegetem a hülye kifogásaimat, összeszorítom a fogam és nekiállok és kész. kb rávenni magad nehezebb, amikor már 5 perce csinálod már semmi baj. legalábbis nálam ez van. ha folyton azon agyalnék hogy miért van rossz kedvem ami miatt a mai edzést kihagyom már rég nem edzenék :D
2019. júl. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Szeretem csinálni és persze van egy célom, amit el akarok érni.
2019. júl. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A kitűzött céljaim és az hogy megtanultam élvezni magát az edzést, ami elszakít a hétköznapi lét problémáitól és egy "másodlagos" célt ad az életemnek.

Ha nem változtatsz a vonakodó hozzáállásodon, you're never gonna make it brah.

2019. júl. 15. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
i wanna fuckin make it brahhh ;) :D
2019. júl. 15. 19:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Pesti vagy? Ha igen szívesen meghívlak a John Reedbe pár személyi edzésre, we're all gonna fcking make it brah ;D
2019. júl. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!