Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hasizom ebben az esetben...

Hasizom ebben az esetben hogyan formálódik?

Figyelt kérdés
Sok ilyen kérdés van már, de az én esetemben testzsirszázalék valahol a béka segge alatt van, 5% körül. Mindenhol lehet olvasni, hogy diétázz,stb, mert kis %nál magától kirajzolódnak a kockák, “érdekesség képpen” elkezdtem magamat figyelni, tényleg semmi zsír nincs a hasamon, de ha feszítem is, max egy kb egybefüggő izomtömeg emelkedik ki, de a 6-os tagolásnak nyomát sem látom. Most akkor hogy van ez?

2019. júl. 17. 20:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Ez egy hülyeség. Nyilván egy bizonyos testzsírszázalék fölött sosem fog látszódni, de igen is kell erősíteni a hasat a kockahashoz és nem elég "csak a konyha".
2019. júl. 17. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

El is hiszem, hogy 5% testzsír van rajtad...


Csak egy kis segítség:

[link]


Ha nem rajzolódnak ki rajtad a kockák, akkor vagy fejletlen még a hasizmod és edzésre szorul vagy a testzsírod valahol 15-20% között van. Kizárt, hogy jól megedzett hasizomzat ne látszódjon meg, főleg ha befeszíted!

2019. júl. 17. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Tesin NETFIT keretében ezt mérik, és akkor a gép ERROR-t íet ki, ami elvileg azt jelenti, hogy 5% alatti,de megnézem a linket, köszi. Egyébként 16/F, ~59kg
2019. júl. 17. 20:59
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A netfites mérés egy szar. Skinnyfat vagy, vékony de mégis zsíros.
2019. júl. 18. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ott is rendesen műszert használnak hozzá, nem tudom miért lenne szar. Most hogyan döntsem el, hogy akkor melyik verzió?
2019. júl. 18. 07:04
 6/7 anonim ***** válasza:

Simán lehetséges az, amit írtál.

Rokonom 60 kiló, kb 180 centi magas, a testzsirját nem mérte a gép(error), és mégsem úgy néz ki, mint az egyik válaszoló által linkelt eres pasas.

2019. aug. 2. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A DXA a leghatásosabb módszer a testzsírszázalék mérésére, de sokszor az is false adatokat ad és alacsony százaléknál nem feltétlenűl pontos.


A tesiórán használt mérőeszközök meg főleg használhatatlanok.


Mindegy milyen százalékon vagy. A lényeg, hogy van rajtaf elég zsír, hogy elfedje az izmaidat.


59kgnál meg sehogy sem lesz szép hasizmod. Ne is próbálj tovább fogyni hogy látni lehessen. Kezdj el edzeni, tömegelni, majd évek mulva vissza térünk a témára hogyan hozhatod elő őket.


Most ne ezzel foglalkozz. Vagyis nyugodtan, de akkor egész életedben pici maradsz.

2019. aug. 14. 04:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!