Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Testepitok hogy elitek meg...

Testepitok hogy elitek meg hogy vege lesz a nyárnak?

Figyelt kérdés

Egesz evben felkészülés hogy jól nézzunk ki a strandon. Legjobb legminosegibb ételek kiegészítők. Barna test. Minden patent.


Ilyenkor mikor tobb mint nyár fele elment teljes depresszióba esek. Nem látom értelmét semminek.


Ti hogy dolgozzátok fel ezt?


2019. júl. 18. 10:02
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ne is mond, már alig élek a gondolattól. Strandon mielőtt megérkezünk a haverokkal pumpálgatunk egy fél órát mindig bicepszre hogy mindenki láthassa a tónusosságát. Mostanra én is jól leszálkásítottam, már 37,3 a karom 64 kilósan. Kijövünk a vízből akkor egyből megyünk a wcbe pumpálgatunk magunknak. Voltunk a Muscle Beachen is, de ott senki sem volt úgy kidolgozva mint én, direkt vettünk erre az alkalomra barna festéket és lekentük vele egymást pumpálgatás közben.
2019. júl. 18. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Majdnem a fele még hátra van :)
2019. júl. 18. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:

Én már 2 kilo izmot vesztettem a depressziotol.


Jún 1 a legszebb nap de ahogy közeledik a nyár vege ugy a legszrsbb.

2019. júl. 18. 11:49
 4/19 anonim ***** válasza:

Szerintem a november 1 a legszebb nap, akkor jön az új kaland, akkor kezdjük meg a felkészülésünk a következő strandszezonra.


Ne aggódj, októberben majd kihevered a depressziót :-)

Aztán újult erővel szégyenítjük meg puha, dagadt, zsíros, szúrós, csontos honfitársainkat illetve a kedvenc fajtámat, zsírdisznókat (őket a teremben is) (:

2019. júl. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

#4


Ennyi. Letolunk mindenkit a pályáról.

2019. júl. 18. 12:16
 6/19 anonim ***** válasza:
Akkor ez meg is beszélted magaddal.
2019. júl. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
arról még nem hallottatok, hogy vannak fedett fürdők?
2019. júl. 18. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Ja, aztán a rusnya semmitérő öregeken kívűl kik vannak ott?


Igaz, néha vannak ott elég jó bőr családanyák, eléggé megnéznek, de sajnos eddig még tovább nem alakult a dolog, pedig szoktam nekik megjegyzéseket tenni, ha értitek...


Minek járjak így oda?

2019. júl. 18. 13:12
 9/19 anonim ***** válasza:
Minőségi anyukákat és is tolnék.
2019. júl. 18. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:

Haggyad, a legrosszabb fajták. Kétszínűek.


Látom, hogy állandóan néznek, de amikor odamegyek hirtelen elfordítják a fejüket, és úgy csinálnak mintha nem értenék mi lenne.


Fontosabb nekik biztos a jól megszokott közeg, meg a TV-ző sörhasú férj.

2019. júl. 18. 13:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!