Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Saját testsúlyos edzést...

Saját testsúlyos edzést kiegészíthetem súlyzós edzéssel?

Figyelt kérdés

Mert nincs mindig időm/kedvem kimenni a gyuróparkba.

Nyilván csak karra menne de az több a semminél.



2019. júl. 22. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, tilos az ilyesmi, beszennyeznéd a saját testsúlyos edzőtársaid.
2019. júl. 22. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Döntsd el mit akarsz. Vagy ez vagy az. Nincs ilyen, hogy egy kicsi ebből egy kicsi abból. Egy focista se jár el jégkorongozni...
2019. júl. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Jó is az, ha súlyt is használsz. Eleve nem fogod tudni elkerülni egy idő után, mert nagy az ugrás sok gyakorlat között nehézségben. Én kb. fél évig csináltam csak saját testsúllyal, aztán behoztam az alapgyakorlatokat is szabad súlyokkal (evezés, guggolás, fekvenyomás...stb) meg egy-két izolációsat is és sokkal jobban megy, érződik a plussz, amit hozzátesz.

Úgyhogy ha van lehetőséged, akkor használj mindig a saját testsúly mellé szabad súlyokat is, még ha csak kiegészítésnek is, akkor is megéri.

Meg ugye a súlyozott saját testsúlyos gyakorlatokat se kell mondanom, de gondolom az még ráér.

Hajrá!

2019. aug. 4. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem a súlyzós gyakorlatok a kedvenc sajáttestsúlyos gyakorlataim.
2019. aug. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!