Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Miért szívatják Verstappent...

Miért szívatják Verstappent állandóan a sportfelügyelők a Forma-1-ben?

Figyelt kérdés
Én ezt komolyan nem értem, állandóan rajtbünetéseket kap mindenért, motorcsere - rajtüntetés, pole pozíció - rajtbüntetés stb., idén ez vagy a 8. neki. Érdekes módon a Mercedes és a Ferrari versenyzői sose kapnak semmit, vagy megússzák szóbeli figyelmeztetéssel, pénzbüntetéssel. Mire fel ez az egyoldalú gyűlölet és pikkelés Verstappen irányába? És miért pont az egyik legjobb versenyzőt szívatják állandóan? (A másik ilyen aki állandóan büntetve van az Ricciardo amúgy). Megölik ezzel a sportot.

2019. okt. 27. 14:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
19%
Azért kap enny büntit mert állandóan csalni próbál.
2019. okt. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Elmondanád ez konkrétan miben nyilvánul meg? Mármint konkrétumokat kérnék, mert olyat soha senki nem ír, csak hogy "csaló" meg "nagyképű". Miben csalt? Pole kört futni csalás? Akkor Hamilton, Bottas meg Vettel nagyobb csalók, nem?
2019. okt. 27. 15:22
 3/13 qkker1 ***** válasza:
100%

"Pole kört futni csalás?"


Az nem, de legalább ne vigyorogjon bele a kamerába, hogy látta a sárga zászlót, vegyék el nyugodtan a körét!

2019. okt. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
13%
Dupla sárga zászló alatt leggyorsabb kört futni az kvázi csalás és még veszélyes is. Nem a polet kellett volna elvenni hanem eltiltani egy évre minimum.
2019. okt. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Azzal egyetértek hogy az utolsó körét el kellett volna venni, de akkor is maradt volna poleban. Viszont direkt megszívatták és inkább hátrasorolták.
2019. okt. 27. 16:47
 6/13 anonim ***** válasza:
58%
Az hogy elveszik a szabálytalan gyors körét az nem büntetés. Az magától értetődik. Ezen felül kapott még egy enyhe büntetést ezért a rendkívül súlyos kihágásért. Mint írtam, én minimum eltiltottam volna hosszabb időre, hátha abból tanul a kis takony.
2019. okt. 27. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Rendkívül súlyos kihágás, aha... Köze nem volt Bottas autójához, egy kilométerre volt tőle. Mekkora kihágás befejezni a gyors kört...

Persze, tudom hogy eltiltottad volna, sok ilyen ember van, akik felháborítónak tartják ha valaki fiatal, tehetséges és komolyan gondolja az autóversenyzést, nem vonatozni akar.

2019. okt. 27. 16:57
 8/13 anonim ***** válasza:
40%
A dupla sárga mindenkire vonatkozik. A mások elé szabálytalanul befurakodni vágyó kis taknyokra is. És nem véletlen van ez a szabály. Pont ilyen esetből lett halálos kimenetelű baleset nem is olyan régen, és még az a kisebb gáz ha saját magát intézi el, de lehetnek pályamunkások ois a pályán akiket hazavár a családjuk. A dupla sárga zászlót semmilyen körülmények között nem lehet figyelmen kívül hagyni. Aki megteszi azt büntetni kell. De 1-2 tragédia és oda is eljutunk remélhetőleg hogy valóban fogják büntetni, nem csak ilyen tessék lássék, nesze semmi mint a mit Verstoffen kapott.
2019. okt. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Attól hogy szándékosan gúnyolsz és csúfnéven hívsz valakit aki 1, sosem ártott neked és 2, mérföldekkel tehetségesebb és sikeresebb mint te vagy én valaha leszünk, attól nem lesz jobban igazad.

A témára visszatérve: el kellene dönteni hogy akkor ez most az autóversenyzés királykategóriája ahol a világ legjobbjai mérkőznek meg egymással, vagy valami kisdedóvó délutáni műszakja. Régen monszunban is versenyeztek, egymást lökdösték ki a pályáról, futam után egymást gyepálták a bokszban meg minden hasonló. Ma meg valaki hangosan veszi a levegőt és rajtbüntetés meg kizárás. Ma azok a "top pilóták", akik fél futamon át verik magukat a rádióban (orosz GP) hogy a másik nem adta vissza neki a helyet, és a csapat lépjen közbe... És akkor csodálkozunk hogy lassan senkit nem érdekel a sport...

Mitől is akart "a kis takony" befurakodni mások elé? Javíts ki ha tévedek, de azt hittem az időmérő edzések arról szólnak hogy ki a leggyorsabb a mezőnyben, ki tudja a legjobb kört összerakni, ki végez előrébb. Attól szabálytalan kis takony, hogy ennek eleget tett? Idén ez volt (azaz csak lett volna) a második pole-ja, Leclerc-nek van 7, Hamiltonnak 5, akkor ők még szabálytalanabb taknyok? A sárga zászlós körét törölni kellett volna és ennyi. Amúgy az is túl van reagálva, nem volt veszélyes távolságon belül Verstappen Bottashoz képest az utolsó körén, és a viszonyok sem olyanok voltak enyhén szólva sem mint Bianchi baleseténél. Sportbírók pláne nem voltak sehol. Baromság lett az egész F1, kislányok vonatoznak félálomban, ha meg valaki próbál tökös lenne azonnal kicsinálják.

2019. okt. 27. 17:21
 10/13 anonim ***** válasza:
25%
Ha Vestaffen került volna ap oleba egy ilyen döntés miatt akkor is itt picsognál? Na látod ez a lényeg. Itt senkit nem érdekel hogy levizeled a boxered amikor a tv-ben meglátod. Csalt. Büntetést érdemelt. Nem attól sz.r az F1, hogy van néhány alapvető biztonsági szabály amit be kell tartanim hanem pont az ilyen kreténektől mint te meg a kis liblinged aki embert ölne egy pole-ért és utólag azt mondaná hogy akkor is megérte. Mondjuk ha már itt tartunk a gyilkolás a vérében van.
2019. okt. 27. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!