Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek Michelisz behúzza...

Szerintetek Michelisz behúzza a WTCR címet?

Figyelt kérdés
Hiába vezet 9 ponttal az utolsó versenyhétvége előtt, én már előre érzem a szokásos csalódást, lúzerkedést. Vagy a kvalit fogják elszarni, vagy nekimegy valaki az első futamon, és a többin rajthoz se áll, vagy valami egyéb csapás éri majd.

2019. dec. 6. 16:00
 1/9 veterán vas ***** válasza:

Szerinted Micheliszre jellemző a "szokásos csalódás, lúzerkedés"?

Nem mondanám........... :(

2019. dec. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Michelisz egy fél-amatőr versenyző. Benne van a pakliban hogy egy amatőr hibával kiesik.
2019. dec. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Eddig nagyon király, nemcsak hogy behúzta az első időmérőt, de a Lynk&Co-k nincsenek az első tízben. Guerrieri fordított rajtrácsos pole-ja maradt az egyetlen komolyabb fenyegetés. Csak maradjon egyben a kocsi a harmadik futamra!
2019. dec. 13. 10:09
 4/9 A kérdező kommentje:
Á, hülye vagyok, ez még csak az első futamról döntött. Akkor viszont Guerrieri-nek sincs fordított rajtrácsos pole-ja.
2019. dec. 13. 10:12
 5/9 anonim ***** válasza:
A mai 1. futamot már behúzta, már csak 2 futam kell.
2019. dec. 15. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Ez a mostani dráma, hogy az eredeti rács alapján indítják-e újra, vagy a piros zászló alatti sorrendben, nagyon durva. Pontosan valami ilyen tragédiára gondoltam amikor kiírtam a kérdést.
2019. dec. 15. 11:35
 7/9 A kérdező kommentje:
De most komolyan, ilyen nincs hogy a mellőle induló riválisa fél kör alatt első lesz, Norbi meg utolsó. Ez kb az egyetlen dolog amivel el lehet veszteni a VB-t, erre nem megtörténik?! Imába foglalom a versenyigazgató nevét, ha visszacsinálja és újra egymás mellől indulnak.
2019. dec. 15. 11:41
 8/9 A kérdező kommentje:
Mindjárt agyvérzést kapok. Pole-ból negyedik egy kör alatt... Elbukják az elbukhatatlant?
2019. dec. 15. 14:06
 9/9 A kérdező kommentje:
Ez de meleg volt... Éljen Norbi! Annyira boldog vagyok, hogy sikerült. Azcona is éljen soká! Egyszer nekünk is lehet szerencsénk.
2019. dec. 15. 14:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!