Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ti mit szólnátok ahhoz, ha...

Ti mit szólnátok ahhoz, ha nők is bejutnának a Forma-1-be?

Figyelt kérdés
Most olvastam hogy valami szabálymódosítás nyomán kicsivel nőnek majd a női versenyzők esélyei az F1-be kerülésre (nyilván így is nehéz lesz és nagyobb rá az esély hogy továbbra sem lesz női pilóta a rajtrácson, mint arra hogy igen, de azért mégis), és eljátszadoztam a gondolattal hogy vajon ez milyen lenne, hogyan hatna a sportra, a többi versenyzőre, a nézőkre, ha mondjuk egy vagy két pilóta a 20-ból nőnemű lenne. Ti mit szólnátok ehhez? Jó ötletnek tartanátok? Mi tetszene benne és mi nem? Nyilván amúgy arra gondolok ha a tehetsége is megvan hozzá, nem arra ha valakit tehetség nélkül, csak a marketing miatt benyomnak, de amúgy azt nem is nagyon tehetné meg senki, hiszen komoly követelmények vannak ahhoz hogy valaki bekerüljön...

#pilóta #versenyző #bajnokság #nő #lány #csaj #Formula-1 #Forma-1 #női versenyző #szabálymódosítás
2019. dec. 17. 18:17
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Ha van olyan tehetséges mint a többiek, jusson be, ha nem, nem, tökmindegy milyen nemű.
2019. dec. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha megszerzi a licence-hez szükséges pontokat, akkor semmi gondom nincs azzal ha bejut. Azzal már lenne ha csak szponzorációs okokból foglalná a helyet évekig úgy hogy semmit nem tesz le az asztalra, mint amit az indycarban csinálnak. De ha jól teljesít akkor semmi kivetnivalót nem látok ebben. Felőlem világbajnok is lehet. Más kérdés hogy jelenleg még annak sincs realitása, hogy egy nő bekerüljön.
2019. dec. 17. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
92%
Simán elvezetnék ott is, csak tolatni ne kelljen vagy párhuzamos parkolni
2019. dec. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha a vezetői/versenyzői képességeik miatt kerülnek be, én nem bánom, ha nők is versenyeznek. Ha viszont a nemük miatt, márpedig az alapján, hogy szabályokat módosítanak, hogy növeljék a nők bejutási esélyeit, az árt a sportnak.
2019. dec. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nőként örülnék neki, hogy végre mindenki láthatja, hogy nemcsak egy férfi képes ilyen magasra jutni, büszke lennék.

DE azt én sem támogatnám egyáltalán, hogy csak a neme (és nem a teljesítménye) alapján kerüljön be. Azért legyen ott, mert elèg jó hozzá. Szerintem ebben a sportban teljesen lényegtelen, hogy nő vagy férfi-e az illető.

2019. dec. 18. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!