Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Hogy lehetnek sportolo? 17...

Hogy lehetnek sportolo? 17 eves vagyok.

Figyelt kérdés

17 eves vagyok es olyan 4-5 eves korom ota aktivan sportolok. Par eve talaltam meg a nekem valo sportot, karatezom. Voltam mar versenyeken, nagyon szeretem csinalni, viszont szeretnem ezt kicsit magasabb szintre emelni, hogy ugy mondjam. Az etkezesemre odafigyelek, feherjeport hasznalok etrendkiegeszitokent. Valamint porcerosito vitamint kezdtem el szedni mostanaban. A profi, versenysportolok miket szednek meg? Ugy ertem, mire van szukseguk meg ahhoz, hogy megorizzek az egeszseguket es a legjobbat hozzak ki magukbol?

Mikortol nevezheti magat sportolonak valaki?

Koszi a valaszokat.


2020. jan. 2. 11:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy a legjobbat hozd ki magadból nem kell felvásárolni az egész biotechet és a legközelebbi gyógyszertárat. Edz rendesen és táplálkozz egészségesen. Ha profi akarsz lenni menj minél több versenyre, és próbálj minél többet megnyerni. Egy idő után fel fognak figyelni rád.
2020. jan. 2. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!