Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Miért akarja kivinni Fekete...

Miért akarja kivinni Fekete László a natúr erősember sportot az Olimpiára?

Figyelt kérdés

Ő és a fiai kizárólag csak saját rendezésű versenyeket nyertek amiket saját erősségeikre építettek, saját eszközeikkel. Ezek a versenyek mindig meghívásosak voltak, azaz maguknál egyengébbeket hívtak meg, az erőseket meg elzavarták ha jelentkeztek.


Mármost az Olimpiát NEM Fekete László rendezné, nem az ő eszközeik lennének és nem azok a versenyszámok amiket ő talál ki, és legfőképpen nem meghívásos lenne, hanem VALÓBAN A VILÁG LEGJOBBJAI ellen versenyeznének. Épp ezért esélyük sem lenne nyerni, hiszen nem egy naturál sportoló van az országban aki csomó versenyszámban jobb mint ők. Nem véletlen nem rendeznek a naturál szövetségen belül országos bajnokságot, és nem véletlen hogy minden egyes versenyük meghívásos.


Szerintem ez az Olimpiás dolog csak egy újabb parasztvakítása. Jópár éve hintette ezt el a médiában, de még ma is sok helyen olvasom, hallom, hogy "Fekete kiviszi az erősember sportot az Olimpiára", holott eszében sincs kivinni szerintem... Szerintetek?



2020. febr. 13. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
celebkedés
2020. febr. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%

Ha lenne olimpiai sportág akkor pont megdőlne az elméleted, mert akkor mindenki, mindenkivel versenyezne.

Ha ő ezt akarja akkor nem maga ellen beszél, akkor mindenkinek lenne esélye indulni.

Ha meg esélyük se lenne nyerni, akkor ez téged miért bánt?

SZerintem te azt se tudod most hogy kivel hepciáskodj.

2020. febr. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem dőlne meg az elméletem, mert az épp arról szól, hogy ők csak ezt mondják, hogy mindenkivel versenyezni akarnak, aztán közben még egy egyszerű magyarországi versenyen sem engednek senkit indulni aki megközelíti a teljesítményüket...


Engem nem bánt semmi, csak az olimpia ötlete teljesen ellent mond mindennel amit Fekete Laci a több évtizeses pályafutása alatt tett, ezért egyből lejön hogy kamu, eszükbe sincs kimenni. Én csak arra lennék kíváncsi, hogy miért jó ezt hazudni nekik, hogy olimpiára akarnak menni? De szerintem az első válaszoló meg is adta ahelyes választ a kérdésre.

2020. febr. 13. 18:53
 4/6 MadSeal ***** válasza:
53%
Kik jobbak bizonyítottan naturálban Magyarországon, pláne akik szerettek is volna versenyre menni?
2020. febr. 13. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

MadSeal


Nem értem, mi az hogy bizonyítottan? Úgy ahogy Lászlóék a világcsúcsokat csinálják, hogy rámutat egy eszközre és bemondja a súlyát? Náluk ez a hivatalos. Egyetlen egy világcsúcsukról sem találsz semmilyen dokumentumot vagy hitelesítő videót.


Lászlóék szövetsége meghívásos. Teljesítménytől függetlenül csak azok indulhatnak akiket ő meghív. Így nyernek minden versenyen. Nincsenek selejtezők, sem magyarországon sem máshol. Le kell adni a jelentkezést és ő válogat ki indulhat. Nekem a barátom egész életében natúr volt, 2 évig próbálkozott Lászóéknál indulni de mindig elutasították. 500 kilós gumit forgat, 190kilós golyót emel, 200 kilós sziklát visz. Őt nem engedték soha egy versenyre sem, de azokat akik 110kilós golyót se nagyon tudtak emelni meg igen.


Lászlóék soha nem nyertek meg egyetlen egy versenyt sem a saját rendezésű meghívásos versenyeiken kívül. Soha nem nyertek országos bajnokságot sem, csak kinevezték magukat az ország legerősebbjének. (utána lehet nézni az utóbbi 40 évben kik voltak országos bajnokok)

2021. dec. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarja kivinni csak ezzel a hazugsággal az utóbbi 10 évben több 100 milliós szponzorpénzt zsebelt be... Aki nem hiszi mit gondol, miből építette fel az 1500 millió forintot érő (ennyiért hirdeti eladásra) palotáját, telkét amikor egyik fekete sem dolgozott soha életében?
2023. jan. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!