Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Van futóverseny csak férfiaknak?

Van futóverseny csak férfiaknak?

Figyelt kérdés
Lesz tavasszal ez az aldi női futóverseny. Eléggé felháborít, hogy csak nők indulhatnak. Ha lenne csak férfiaknak szánt verseny akkor tuti menne a feminista duma, hogy milyen kirekesztő blablbalbalbal
2020. febr. 25. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Műhiszti, amit csinálsz. A futásban határozottan a nők a gyengébbik nem, úgyhogy minden uniszex futóversenyen a férfiakra szegeződik a figyelem. Csak Budapesten van egy rakás uniszex tömegfutóverseny, miért zavar, ha van egy kizárólag női is? Ahelyett, hogy ott lesnéd a csajokat.
2020. febr. 26. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor legyen kizárólag férfi is. Legyünk következtetesek!
2020. febr. 26. 09:05
 3/8 anonim ***** válasza:

Te el sem olvastad, amit írtam? Nincs értelme a külön férfi futóversenynek, mivel ott nem áll fenn az, hogy a férfiak gyengébbek lennének és ezért az uniszex futóversenyeken a nők lennének a középpontban.


Amit mondasz, az olyan, mint ha felháborítónak tartanád, hogy paralimpián nem indulhatnak egészségesek, még külön kategóriában sem.

2020. febr. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Látom nem érted
2020. febr. 26. 10:35
 5/8 anonim ***** válasza:
Mit nem értek? Olvasd már el végre mit írtam! Csinalhatnál csak férfi futóversenyt, csak épp semmi értelme, mivel az uniszex futóversenyek eleve elsősorban a férfiakról szólnak.
2020. febr. 26. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Mindegy, nem érted
2020. febr. 26. 11:33
 7/8 A kérdező kommentje:

"mivel az uniszex futóversenyek eleve elsősorban a férfiakról szólnak"


Ez mekkora butaság.

2020. febr. 26. 11:34
 8/8 anonim ***** válasza:

Amúgy de, van.

Minden létező amatőr futóversenyen nem és korcsoport szerint szét vannak válogatva a versenyzők.

Én pl futottam 6. Korcsoportos férfi 5000 métert nem annyira ritka dolog még a városi versenyeken is külön van.

Ha fizetős verseny az megint más ott nem konkrétan a teljesítmény számít épp ezért nincs is akkora értelme kategóriák szerint indítani mindenkit egyszerűbb utólag szétválogatni és eredményt hirdetni.

2020. aug. 29. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!