Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Mikortól számít valaki élsport...

Mikortól számít valaki élsportolónak? Mi a "meghatározás"?

Figyelt kérdés
Ha mondjuk kijut az országos bajnokságra az már élsportoló? Vagy csak ha nemzetközi versenyeken szerepel? Esetleg attól függ hogy mennyi munkát és időt fektet bele? Ti hogy látjátok?

2020. márc. 2. 20:43
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Én onnantól nézem, hogy ha már pénzdíjas versenyeket is nyer, vagy több országos versenyen ért el értékelhető helyezést és nemzetközi versenyeken is megjelenik.
2020. márc. 2. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nagyjából hasonló mint a profi sportoló. Ami ugye azt jelenti, hogy a sportból él meg, tehát nem kell dolgoznia mellette. Nyilván ez eltért sportonként, de egy országos bajnokságon azért szerintem még bőven vannak akik munka mellett csinálják, és általában csak az elit a profi, akiknek mondjuk tényleg van lehetőségük nemzetközi versenyekre is menni. (hiszen onnan tudnak pénzdíjat nyerni elsősorban)
2020. márc. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
élsportoló a szemeben aki dobogós eredményeket ér el hazai vagy méginkább nemzetközi szinten
2020. márc. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!