Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Van még esély, hogy bármilyen...

Van még esély, hogy bármilyen sportot versenyszerűen végezzen?

Figyelt kérdés

A lányom (14l) és balettozni szeretne ,de nem kezd bele ,mert már úgyse lehet profi és jó belőle(szerinte).

Szerintetek milyen sportban lenne még esélye?Balettban lenne?



2020. márc. 26. 22:21
 1/6 anonim válasza:
87%

Balettban kizárt!


Lövészsportok.

2020. márc. 26. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Társastánc
2020. márc. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Csapatsoprtokban még lehet, ha van hozzá kedve (kézilabda, röplabda)
2020. márc. 27. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%
Ha nem balerina akar lenni mikor felnő,hanem mondjuk kisebb versenyekre menne csak akkor szerintem elkezdheti.Hobbinak nem elég?A táncnak alapból az a lényege hogy élvezze.Szerintem ilyen hozzálással nagyon semilyen sportot ne csináljon.Egyszer úgyis megunja.Pont azért,mert sportolni nem azért kezdesz el hogy versenyezz.
2020. márc. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha örömet okoz neki a balettozás, akkor csinálja.

És ha jól érzi magát közben,kit érdekel, hogy profi lesz -e?

Jókat írtak előttem.

Meg aztán még kiderülhet , hogy őstehetség,és kábé minden rögtön megy neki:) Na jó, erre nem gondolok, de lehet, hogy mégis , mert azért van benne logika. De ne áltassa magát, hanem reálisan álljon hozzá, hogy lehet, hogy ebből nem lesz profizmus, de közben mégis élvezni fogja.

2020. márc. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

*de aztán lehet, hogy közben mégis profi lesz.:)

Tehát ne is írja le magát, de azért ne is élje bele magát.

Hanem tegyen meg akkor mindent, hogyha minél jobb szeretne lenni:)

2020. márc. 31. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!