Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Ki lesz idén a világbajnok az...

Ki lesz idén a világbajnok az F1-ben?

Figyelt kérdés

2021. márc. 27. 19:38
A kérdező szavazást indított:
Lewis Hamilton
Max Verstappen
Valtteri Bottas
Charles Leclerc
Pierre Gasly
Carlos Sainz
Sebastian Vettel
Sergio Pérez
Lando Norris
Fernando Alonso
39 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
6.-at nyerte tavaly Hamilton zsinórban? 7.-et? Szerintem nincs okunk feltételezni hogy nem szeretné az ideit is megnyerni:) Az autó gondolom idén is a legjobb lesz alatta, a mai időmérőből szerintem túl messzemenő következtetést nem lehet levonni.
2021. márc. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
zsinórban a négyet, összesen hetet
2021. márc. 27. 19:58
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Hamiltonra nyomtam, de nagyon örülnék, ha nem így lenne
2021. márc. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Igazán holnap derül ki, de eddig úgy néz ki, hogy a RedBull jobb autó lett idén, mint a Mercedes. Ettől még Hamiltonra szavaztam, de ha nem ő, akkor Verstappen. Mindenki más kb. esélytelen. (Ettől függetlenül hiányolom a listádról Daniel Ricciardot :D)
2021. márc. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
4: igen, bánom is, hogy nem őt raktam inkább Vettel helyére. :( na mindegy.
2021. márc. 27. 20:26
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hamilton-Verstappen párviadalra számítok idén. Vettel sajnos súlytalan lett, Bottas továbbra is marad hátvéd pozícióban. Verstappenben nagy potenciált látok idén, harapós, megvan a technikai háttér is, egyedül a forrófejűsége okozhat gondokat.
2021. márc. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Bennem amúgy nincs túl sok remény. Azt hittem, végre tényleg le lesznek maradva, de ez semmi. Ugyanez volt 2017-ben és 2018-ban, év elején még pariban a Ferrari és a Merci, aztán a Merci két hónap leforgása alatt összeszedte magát és visszaállította az egyeduralkodó státuszát.
2021. márc. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ez az agresszív alávágós taktika jó húzás volt, de messze nem fog így működni, ha Perez nem a mezőny végéről indul. Még így is csak szenvedve nyert Hami.

A Red Bull a jobb kocsi, és Verstappen személyében végre egyenrangú ellenfele van Haminak. Úgyhogy én Maxra szavaztam. A Red Bull mellesleg szöges ellentéte a Ferrarinak, híresen jól fejlesztenek év közben, nem fognak kipukkadni. Mellesleg ez a csapat 4 VB-címet nyert a Ferrari utolsó VB-je óta. Emlékeznek még, hogy kell egy szezont összerakni.

2021. márc. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyetértek. Kb. 2014 óta egyedül a Ferrari és a Red Bull ért fel a Merci szintjére, de szokás szerint a Ferrari vérszegénnyé vált mindig is a szezon közepére, vagy közepétől. A boxutcai hibákról és taktikákról nem is beszélve, vagy a versenyző oldalról az egyéni hibákról (Vettel).
2021. márc. 30. 14:48
 10/10 anonim ***** válasza:
Verstappen nyert végül, de hogyan!
jan. 2. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!