Kezdőoldal » Sport, mozgás » Versenyek, olimpiák » Szerintetek Phil Taylor vagy...

Szerintetek Phil Taylor vagy Gerwen minden idők legnagyobb darts játékosa?

Figyelt kérdés

Tudom, nem lehet egyértelműen összehasonlítani más érákban csúcsra jutott sportolókat, de most karantén van, ráér az ember:)


Én azt hiszem, Taylor volt a legjobb. Amellett, hogy 16x világbajnok volt, és hogy nekem ő volt a szimpatikusabb:), van egy nyomós érvem is: az egymás elleni mérlegük szerint Taylor 34-szer verte meg Gervent, két döntetlen volt, és Gerwen 26-szor nyert ellene "csupán". Ok, ebben benne van, hogy Gerwent kezdő játékos korában többször megverte Phil, de ez visszafelé is igaz, mert MVG a végén már nyilván többször legyőzte az öregedő Power-t, szóval igazságosnak érzem ezt a mérleget.-->


[link]


Ti mit gondoltok ennek fényében a fentiekről?



#darts #Phil Taylor #Gerwen #PhilTaylor #allypally #ally pally
2021. ápr. 12. 16:58
A kérdező szavazást indított:
Phil Taylor
Michael van Gerwen
25 szavazat
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Ha még játszana phil taylor akkor már szerintem van gerwen lenne a jobb.Aki még jó szerintem rob cross.
2021. ápr. 12. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Egyértelműen Taylor. MVG nagyságát is elismerve, szerintem aki ezzel vitatkozik az nem igazán van tisztában a tényekkel. A hihetetlen trófeagyűjteménye miatt is, de nem ez az egyetlen indok. A számok magukért beszélnek, és ha megnézed mondjuk a legjobb éves átlagokat vagy a legjobb tornaátlagokat, akkor Taylor tartja ezeket a csúcsokat. Márpedig ezek sokkal többet jelentenek mint mondjuk a legjobb meccsátlag, ami nyilván csak egy kiugró eredmény. És azt se feledjük el hogy ezeket az eredményeket Taylor úgy hozta, hogy régebbi táblákon (tehát kisebb dupla, tripla szektorokon), régebbi felszereléssel játszott.


Az tagadhatatlan hogy a mezőny erősebb mint Taylor idejében volt. Ezzel együtt azt gondolom hogyha Taylor MVG idejében lépett volna színre, biztosan többet szerezne 3 világbajnoki címnél. Ha MVG eljut mondjuk 7-8 VB címig, (ami egyáltalán nem biztos) akkor lehet esetleg újranyitni ezt a vitát.

2021. ápr. 12. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Legenda és klasszis, döntsd el melyik a több, jobb. Jelen pillanatig minden idők legjobbja Phil lehet, de van köztük közel 30 év, lehet ideje MvG-nek is zárkózni. Annyi nehezítéssel, hogy most a top 10-15 brutál jó, bárki bármikor bárkit megverhet.
2021. ápr. 12. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
88%
#3 Azért az szinte kizárt hogy MVG is olyan sokáig játsszon mint Taylor. Ha jól tudom pénznyeremények tekintetében már meg is előzte, és még egyszer ennyit simán összedobálhat. Ő maga is mondta hogy 40 éves koráig szeretne kb játszani, illetve már elő is jönnek néha a boka illetve hátsérülései. Szerintem nem fog neki annyit érni hogy 10 évnél sokkal többet maradjon még.
2021. ápr. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Kb. olyan mint Hamiltont meg Verstappent hasonlítgatni. Az egyik már mindent elért amit el lehetett, övék a rekordok és vb-címek, a másik meg olyan fiatalon kezdte, hogy még most is csak annyi idős, mint az öreg volt a sikerei kezdetén.

Egyelőre Phil Taylor, mert számok nélkül senki se lesz "minden idők legnagyobbja", de térjünk vissza a kérdésre 10 év múlva.

Nyers tehetségre nagyon közel vannak egymáshoz, ezt senki se tagadhatja.

2021. ápr. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem Taylor de az eddigi válaszokhoz hasonlóan nem lehet hivatalosan összehasonlítani.
2021. ápr. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 NTBS ***** válasza:
100%
Nekem Taylor.
2023. jan. 17. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!